Makyaj Ürünleri YesilMaviGri'nin Kozmetikleri, İçeri Buyrunuz.

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
öncelikle maşallah diyerek lafa giriyorum, göz rengin çok güzel. çok nadir,süt beyaz tenin ve uzun kirpiklerinle yüzünün gördüğüm kadarı (yüzde ellisi işte) çok güzel. ha bunu neden söyledim? hiç,içimden geldi : )
yaptığın işi çok güzel ve rahatlıkla yaptığını farkettim bir de,bu çok hoş. hiç üşenmeyip belirli fotoğraflar çekip,bilgilendirici bir şekilde yazmışsın. tebrik ederim.
ben de öğrenciyim, bişeyi pahalıya almayı hiç sevmem, marka marka diye basma bir elbiseye 100 lira bayılanlara bi güzel gülerim. ama iş makyaja gelince değişiyor,biraz para çıkmak gerekiyor. cildin yaşlanmaması,yıpranmaması açısından. bu yüzden avon vs kullanmamaya çalışıyorum. ama senin yazdıklarını okuyunca öyle bir rahatladım ki. gri rengin varlığını hatırlattın bana,sırf ucuz diye kötü olmak zorunda değil. evet ben yanılgıya düşmüşüm. sırf pahalı diye süper olacak diye bişey de yok,tabi ki kalite ile fiyat arasında genelde bir paralellik var ama bu her zaman geçerli dğil. hele kendini korumayı,kendine bakmayı biliyorsan,kafana takmamayı öğrenmişsen.sen o süt beyaz tenini korumuşsan ben de benimkini korurum diyorum : )

Son düzenleme:
inanılmaz güzel gözünün rengi yaa

Teşekkür ederim canım ya mahçup oldum :)

İnan yorumunu iki kere okudum. Ne kadar güzel yazmışsın öyle :) İltifatların için çok teşekkür ederim canım :) Makyaj malzemesinde bende ucuz ürün yanlısı değilim ama bütçem öğrenci olduğum için hangisi ucuzsa onu almamı söylüyor :)) Hem hepsi kimyasal zaten, en pahalısı da zarar verir, en ucuzu da verir. Fakat araştırıp uygun fiyata aldığım için ürünlerimi içim rahat. Hem zaten her gün makyaj yapan biri değilim , hayatta en ağır yaptığım makyaj eyeliner ve uçuk kırmızı rujdur İnşallah tenini korursun tatlım, güneşe dikkat diyorum :))

Merhaba uzun zamandır bu ruju arıyorum ama bulamıyıorum nerden bulabilirim uzun zaman dediğim biliyorum bunu bulmak zor değil ama tam tamına bu marka ve bu numarayı arıyorum daha önce la fera mafic 33 numarayı kullandığım için aynısın tekrar bulamadım ne yazıkki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…