Makyaj Ürünleri YesilMaviGri'nin Kozmetikleri, İçeri Buyrunuz.

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

yesilmavigri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2012
341
0
Arkadaşlar dün oje sayımın 22 ye ulaştığını görünce bir makyaj malzemeleri topiği açmaya karar verdim. Aldığım malzemeler genelde ucuz ama kullanışlı ürünler. Hem ben bunları zevkle paylaşırım, hem de sizlere fikir olur diye düşündüm. Bu arada çok makyaj yapmayı seven biri değilim ve genelde fresh fresh dolaşırım. Fakat makyaj malzemesi görünce de mutlaka bir bakıyorum ve bir kaç ürün alıyorum.Ojelerimden başlıyorum. Günlük sürdüğüm kadarıyla her ürünü sizlerle fotoğraflı olarak paylaşacağım.

$klold.jpg
$DSCF8394.jpg $DSCF8393.jpg

Marka:Orkide
Renk Numarası: 497
Fiyat: 1,5 TL

Son düzenleme:
$DSCF8420.jpg $DSCF8422.jpg

Marka: Blistex (Fruit Smoothies)
Renk Numarası: Renksiz bir ürün, dudak balmı tarzında, ancak eczanelerde satılıyor zaten.
Fiyat: Bunların bir de yeşili vardı, ancak bittiği için attım.3 ünün fiyatı 15 TL

Ve işte çok merak edilen eskiden çok kullanılan sihirli ruj-yeşil ruj. Sürdükten bir kaç dakika içinde pembeleşiyor.

$DSCF8429.jpg $DSCF8430.jpg $DSCF8431.JPG

Marka: LA FERA
Renk Numarası: 33
Fiyat: 4 TL

Son düzenleme:
Bugün anneciğimin elinde bu oje olduğum için, onun küçücük tatlı ellerini model yaptım :26:

$DSCF8436.jpg $kk.jpg

Marka: Golden Rose
Renk Numarası: 67
Fiyat: 1,5 TL

$DSCF8445.jpg

Marka: Sassy (White&Blue)
Fiyat: 7 TL

Not: Bu parfümü hiç mi hiç beğenmiyorum, burnum tıkalıyken aldım galiba :KK76: Daha doğru düzgün kullanmadım duruyor öyle.

Kapağını kaybettiğim el kremim :21:

$DSCF8449.jpg

Marka: AVON
Fiyat: Kampanya vardı, 4,5 TL ye almıştım.

Not: Meyveli meyveli çok güzel kokuyor.

Son düzenleme:
$DSCF8465.jpg $DSCF8464.jpg

Marka: Catherina Arley
Renk Numarası: 4 (Çok açık bir renk, çünkü sütbeyaz bir tene sahibim ama kendinize göre daha koyusunu alabilirsiniz, kapatıcılık özelliği olmasa da memnunum doğal bir pudra)
Fiyat: 4,5 TL

X