Yesil+Sakin+Huzurlu+Fiyati Uygun Balayi Yeri??

mstmllf

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2014
10
0
34
Kizlaarr size bir sorum var lutfen yardimci olun ^_^

Tesetturluyum o yuzden balayi yerimde deniz olmasa da olur.
Ama doganin icinde sessiz sakin huzurlu bir yer ariyorum.
Fiyatinin da uygun olmasini istiyorum.
Var mi boyle tavsiye edebileceginiz yerler?

Ya bide cok olacagim ama otel yerine ev gibi ama yemek kahvalti vb isletme sahibinden.. Boyle yerler var mi ki???

şehir dışı mı yok yurtdışı mı istiyorsunuz?

eğer yurtiçi düşünüyorsanız bence balayı için en uygun yer kapadokya.gerçi pek yeşillik yok ama huzur dolu.düşünün bence.

TATLIM YAYLADA GÜZEL YERLER VAR DOGA İLE BAŞBAŞA SESSİZ SAKİN
bende tesettürlüyüm benimde böle bir yer istiyorum yaylaya çıkmayı üşünüyoruz yada fas tunus gibi yerlere gitmek gibi düşüncemiz var bakalım naipte nere var daha karalıyamadık

ayder yaylasını met eden çok istersen bi bakın cnm inş istediğin gibi bir yer bulursun birde ne zamana bakmak lazm 4 ay vr erkenmı bkmak için balayı yeri yoksa geçmi kaldık biz

Bence Karadeniz taraflarına ya da Çanakkale ye bakabilirsin. İnternetten biraz araştırma yaparsan çok hoş kiralayabiliceğiniz evler ya da kalabileceğiniz butik oteller var. Bende aynı şeyleri düşünüyordum ama Marmaris te karar kıldım en sonunda. Tabi erken rezervasyonla kalacağımız yer için araştırma yapıyoruz hala

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…