yerleşme kanamısı mı?

papatyadiyari

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2012
842
439
Merhabalar
Ben uzak doğuda yaşıyorum ve dr gitsemde tam iletişim kuramıyoruz bu yüzden sormak istedim. Ben ayın 22snde adet olmam gerekıyordu olmadım ve 23 24 25 test yaptım ve pozıtıf cıktı. lakın 25 kanamam olduğu ve daha once bır dusuk yasadığım için korkup dr gıttım. kan testım negatıftı 0.11. inanmadım ve ev gelip arastırdığımda farkettım kı ben yumurtlama testı almısım. asıl soru benım kanamam sadece tam ıkı gun surdu ve pıhtı ve abartılı değıldı bazen kahve bazen pembe bazen kırmızı kanamm oldu. kanamamın olduğu gun agrım vardı ama sımdı yok. bu sefer eczaneden gebelık testı alıp yaptıgımka ılk cızgı hemen bembeyaz ıkıncı cızgı pembe oldu. ve hala ılk cızgıyı yanı gebelıgı bellı eden cızgıyı zemınden ayırabılrısnız. Bu durumda ustune gorme denılen yerlesme kanaması yasamıs olabılır mıyım sizlerde boyle seyler oldumu?

ınsallah hamılesındır cnm ustune gormede olabılır bıkac gun daha bekle yıne test yap

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…