Yerleşme kanaması

Korunuyordunsa düzene girmesi zaman alıyor kasma sen de aslında akışına bırakınca oluyor keşke yapabilsek
Hap kullanmadım yine mi zaman alır ben işte geç kalmaktan korkmaya başladım ben hemen gebe kalırım kolay saniyodum hep korktum gebe kalmaktan prezervatif bile olsa öyle pimpirikliudim ama şimdi araştırıyorum falan ya korkmaya başladım keşke daha önce rahat biraksaymisim

Degerlerinizde sıkıntı yoksa kalırsın ama kendime dediğim gibi önce kafa rahatlayacak. Hiç öğle düşünme zamanında Allah verir inşallah ve o zaman geç olmaz

Degerlerinizde sıkıntı yoksa kalırsın ama kendime dediğim gibi önce kafa rahatlayacak. Hiç öğle düşünme zamanında Allah verir inşallah ve o zaman geç olmaz
Hormon baktirmadim doktor şuan için gerek yok dedi bana. Rahmimde bişey yok temiz gebelik için dedi. Akışına bırakalım bakalım zorda olsa hayırlısıyla nasip olur inşallah hepimize

hanımefendi aradaki sürece dikkat eder misiniz ayrıntılı anlatayım 4 haziranda adet olmam gerekirken 2 haziranda yaşadım anlattığım kanamayı ve 9 temmuzda da hamile olduğumu öğrendim 2 ay mı oluyor sizce

Tamam işte sizinki yerlesme olmuyor onda yaşadığınız adetinizmis... Onu demek istedim bu yerleşme olsaydi 2 aylık öğrenmiş olurdunuz onu demek istedim. Neyse teşekkür ederim saglicakla kucağınıza almayi nasip etsin rabbim

sonrasında iliskiye girmemistim nasil adet olabilir

Son adet tarihinden hesaplanıyor ya yerleşmeden değil. Arkadaş onu soyluyor. Doktor kaç haftalık demis

Bat 31 temmuz ben 22-26 Ağustos arası kahverengiye lekelenme yaşadım. Ama hâlâ adet olmadım. O adet miydi? Yoksa ara kanama mı anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…