Yerleşme kanaması

Hiç yaşamadım ama 2-3 gün sonra yapsan çıkar diye düşünüyorum

lar beta hcg 0 olur mu

Mrb arkadaşlar bnm adetime 10 günüm var çok sik idrara çıkıyorum ve kazıkların karnım ağrıyor bacaklarima kiramp giriyor ara ara da gogusum ısınıyor ve wc çıkınca beyaz sumuksu gibi akışkan akintim oluyor peçeteye vurunca sizce gebelik varmi yada neden öyle oliyorum cvplayin

Adetime 10 gün var ama çok sık wc çıkıyorum ve akintim oluyor kasik karin bacaklarima atiyor

ben yerlesme kanamasindan 5 gun sonra falan yapmıstım yine negatifti adet olmusumdur diye bosverdim sonraki reglim gecikince tekrar test yapip ogrenmistim
Peki öğrenebilir miyim resmen adet mi gördünüz nasıl faredemediniz. Bende reglimden biraz şüpheliyim daha doğrusu burdaki bir kaç arkadaş yerleşme falan olabilir dediler

Peki öğrenebilir miyim resmen adet mi gördünüz nasıl faredemediniz. Bende reglimden biraz şüpheliyim daha doğrusu burdaki bir kaç arkadaş yerleşme falan olabilir dediler
Merhaba sizin regliniz nasıl oldu kaç gün sürdürengi kıvamı nasildi acaba ben de aynı durumda olabilirim

Merhaba sizin regliniz nasıl oldu kaç gün sürdürengi kıvamı nasildi acaba ben de aynı durumda olabilirim
Merhaba. 5 Eylül'de olmam gerekirken 8 inde akşam üstü kahverengi leke geldi ve akşam çok az damla kan geldi. Ertesi gün ayın 9unda ve 10unda biraz geldi o kadar ikisini toplasan bir ped anca dolar afedersiniz.. normalde iki günümde dolu dolu olur 3.gun ve 4.gun azalırdi. Bide her zamanki renginden koyuydu. Pıhtı varsa yerleşme değil dediler. Benim sanki 9unda pihtiya benzer jöle kıvamında bişey vardı eğer o pihtiysa tabi. Kafam karışıyor işte reglim böyle olmazdı benim. Ama bu ay aşırı yoruldum hava değişimi yaşadım göğüslerim bile belirti vermedi ilk defa. Normalde göğüslerim bile ağrırdi reglime yakın.

Yakın zamanda olmuş 4 5 gün sonra testte belki olur bence. Kasıkta batmalar varmı peki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…