Yerleşme kanaması?

Satilucky

Biköpke🐕‍🦺bidenizanası👶🏻
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2022
3.890
7.693
28
Merhaba kızlar bende pcos var ve 6 aydır bebek istiyoruz.Regl döngüm normalde 38-40 gündür bazen 45-48 güne kadar uzadığı olur.Reglime 12-13 gün var.Dün hafif lekelenme şeklinde bir kanamam oldu bugün de hafif devam etti ama adet kanaması gibi değil ve kanama artmadı da.1 haftadır bel ağrım da var.Sizce yerleşme kanaması olabilir mi?Yumurtlama takibi yapmıyorum ama ortalama 16-18.gün oluyor ve o tarihlerde düzenli ilişkim oldu olabilir mi bilmiyorum 3 ay önce kimyasal gebelik yaşadım çok da umutlanmak istemiyorum

Olabilir canım neden olmasın umarım gebesindir bilac gün sonra bi test yap istersen

İnşallah canım Peki kan testi regle bir hafta kala mı belli olur ?
Kan testini hatta idrar testini biraz beklemen daha iyi olur ve daha iyi sonuç doğru sonuç alırsın regl gününden 1 gün önce veye regl gunu adet olmazsan yada regl gecikince hemen yapabilirsin

Kan testini hatta idrar testini biraz beklemen daha iyi olur ve daha iyi sonuç doğru sonuç alırsın regl gününden 1 gün önce veye regl gunu adet olmazsan yada regl gecikince hemen yapabilirsin
Peki çok teşekkürler

Bende Pcos luyum canım adetlerim 40 45 gün arası oluyorum aynı benimde Adet olmama 12 13 gün kala 3 4 gün süren kahverengi başlayıp sonrada çok açık pembe olan lekelenme yaşadım çok az şekilde. İnşallah yerleşme kanaması dir hakkımızda hayırlısı olsun.

İnşallah canım ama ben bugün dayanamayıp beta baktırdım negatif çıktı bu kanama lekelenme de 4 gün önce başlamıştı acaba adete yakın bir daha baktırayım mı yoksa 50 güne kadar bekleyeyim mi bilemedim

Bence beklemek en doğrusu canım bende çok sabirsizim ama varsa bile şimdi çıkmaz diye düşünüyorum. O yüzden adet tarihimi bekliycem sende bekle en iyisi.

Bence beklemek en doğrusu canım bende çok sabirsizim ama varsa bile şimdi çıkmaz diye düşünüyorum. O yüzden adet tarihimi bekliycem sende bekle en iyisi.
İnşallah güzel sonuçlar alırız canım

Amin canım hiç belirtin var mı gebeliğe dair.
Benim şu an direk gebelik diyeceğim bir belirtim yok bel ağrısı ve duygu durum değişikliğim çok fazla bunlar regl belirtisi de olabilir ama regl olunca çok duygusal olan biri değilim bilemiyorum inşallah gebelik vardır sende var mı canım bir belirti?

Göğüslerde ağrı ve kasık bölgesinde ince ince ağrı bı de benim hiç basım ağrımaz ama bu aralar baya bı basım ağrımaya başladı canım ama adet belirtileri de gebelik belirtileri ile aynı olduğu için umutlanmak istemiyorum 2 senedir bekliyorum o yüzden baş ağrısı hariç bu belirtileri hep yaşayıp adet oldum inşallah olmam bu sefer

İnşallah canım rabbim nasip eder inşallah

Canım var mı bir gelişme bekliyor musun?

Canım var mı bir gelişme bekliyor musun?
Adet olmadım ama adet günü tekrar kahverengi çok çok az bı seferlik lekelenme yaşadım. 3 gün gecikti adetim ilk defa böyle oldu acaba adetim mi sökülemiyor kafam karıştı test yapmaya da cesaret edemiyorum sen naptın canım

Benimde net bir belirtim yok adet için ortalama bu 1 hafta içinde adet olurum diye düşünüyorum ama hayırlısı olsun İnşallah gebelik vardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…