Yerleşme kanaması

Hmm o kadar süreyi beklemek de sabır ister ya valla 😂 allah sabır versin allah gönülüne versin inşallah canım benim 😍
Valla eşim 3 tane erken gebelik testi almıştı 2 tanesini 2 gün önce denedim işte o kan geldiğinde onlarda negatif olunca pek umudum yok açıkçası şuan bı belirti filanda hissetmiyorum hiç olsaydi çıkardı diyorum kimisi de yazıyor geç öğrendim diye bilmiyorum yani bu işler baya zormuş anliycagin 😂😜

Hmm o kadar süreyi beklemek de sabır ister ya valla 😂 allah sabır versin allah gönülüne versin inşallah canım benim 😍
Valla eşim 3 tane erken gebelik testi almıştı 2 tanesini 2 gün önce denedim işte o kan geldiğinde onlarda negatif olunca pek umudum yok açıkçası şuan bı belirti filanda hissetmiyorum hiç olsaydi çıkardı diyorum kimisi de yazıyor geç öğrendim diye bilmiyorum yani bu işler baya zormuş anliycagin 😂

Senin gectimi peki sende durumlar ne
Valla zor gerçekten ya bende durumlar o kadar kafamı karıştırdı ki ya kesinlikle hamile değilim buna okeyim tamam öyle çıktı kan tahlilinde ama 30. Günümdeyim ve lh hormonum dün yani 29. Günümde verdiğimde 15 çıkmış bu da sanki ben ovülasyon fazdaymışım gibi gösteriyor çok saçma fsh hormonum luteal fazda yani adet olacağımı gösteriyor eyvallah ama lh hormonum daha hala ovülasyon fazında gösteriyor ya bu da bana başka şeyler düşündürüyor kafamı karıştırıyor

Valla zor gerçekten ya bende durumlar o kadar kafamı karıştırdı ki ya kesinlikle hamile değilim buna okeyim tamam öyle çıktı kan tahlilinde ama 30. Günümdeyim ve lh hormonum dün yani 29. Günümde verdiğimde 15 çıkmış bu da sanki ben ovülasyon fazdaymışım gibi gösteriyor çok saçma fsh hormonum luteal fazda yani adet olacağımı gösteriyor eyvallah ama lh hormonum daha hala ovülasyon fazında gösteriyor ya bu da bana başka şeyler düşündürüyor kafamı karıştırıyor
İyi düşün iyi olsun çok kafana takmamaya çalış üstüne düştükçe hep daha kötüye gidiyor inşallah bır sorunun da yokdur :)

X