Yerleşme Kanaması ve Negatif Erken Gebelik Testi

Predictorun hassasiyetine güvendim ben. Ama belki dediğiniz gibi çıkmamış olabilir. Yani inşallah öyledir. Olmazsa önümüzdeki maçlara bakacağız yine üzülerek.

Ay yapmayın şimdi test. Bekleyin. Ben testleri incelemekten kör olacaktım bi ara. Sonra moral bozukluğu oluyor. Zor evet ama beklemek en iyisi gerçekten.

Ay yapmayın şimdi test. Bekleyin. Ben testleri incelemekten kör olacaktım bi ara. Sonra moral bozukluğu oluyor. Zor evet ama beklemek en iyisi gerçekten.
daha once yerlesme kanamasi gibi bir sey yasamadiysan buyuk ihtimal hamilesindir diye dusunuyorum ben, umarim oyle cikar haber ver bize <3

daha once yerlesme kanamasi gibi bir sey yasamadiysan buyuk ihtimal hamilesindir diye dusunuyorum ben, umarim oyle cikar haber ver bize <3
Bu tarz bir şeyi bir keresinde reglden 1 hafta önce yaşadım ama o akıntıyla karışık değil baya silik kan pembe şekilde geliyordu. İdrar yoluymuş.
Şimdi bu bel ağrısı beni tedirgin etti. Bir daha hiç gelmedi bu arada dünden beri. Ne oluyor ne bitiyor içerde çok merak ediyorum. Haber veririm mutlaka. Ama regl olmaya da hazırım.

Ay bu arada sizin de ara ara bel ağrısı ve kasık ağrısı oluyor muydu böyle regl olacak gibi? Bir de siz gebelik testi ile mi öğrendiniz yoksa kan ile mi?

Başına gelen yok mu?
Ay bugun aynısını yasadım uzayan akıntı ile pembe vızon geldi adete 3 kala ben de dun yaptım strip test. Ama bdha gelmedı şok oldum yumurtlama tahmınım hıc sasmaz erken gelmez adettm gelecekse de not ederdim erken yumurtladım dye 2gun kala bole bsy anca yerlesme olablr bende de.

Aa belki yerleşmedir sizin. Bir erken gebelik test mi yapsanız? Belki sizin çıkar.

Aa belki yerleşmedir sizin. Bir erken gebelik test mi yapsanız? Belki sizin çıkar.
Acele etmek istemiyorum aslında 20 tane strip test geldı dun elimde var 19 tane daha yaparm olmadı güngün . Ama ilk kez böyle bir şey yaşadım şaşkınım kızım var 5,5 yaşında onda yaşamamıştm

Tekrar gebelik düşünüyorsanız belki tutmuştur.
Evet evet Mayıs ayında korumayı bıraktık geçen ay kimyasal oldu kimyasaldan 3-4 gün sonra ani bir şekilde tekrar yumurtlamam gerçekleşti ona ayrı şaşkınım buna da ayrı şaşkınım İnşallah sizin de öyledir Ama strip testine göre çıktı ay hiç gelmiyor ilk defa yaşıyorum böyle bir şey bildiğiniz yumurtlamadan sonraki akıntı gibi geliyor siz de şu an durumlar nasıl

Ağrın var mıydı ? Varsa nasıldı

Ben de bir daha hiç gelmedi. Ben de kanlı akıntı oldu. İlk regl olur gibi yani. Pembe renkli.
Onla beraber çok ciddi bir bel ağrısı ve bacak ağrısı yaşadım sağ bölgemden. Şimdi ne gelen var ne giden. Ben de anlamadım.

Ay bu arada sizin de ara ara bel ağrısı ve kasık ağrısı oluyor muydu böyle regl olacak gibi? Bir de siz gebelik testi ile mi öğrendiniz yoksa kan ile mi?
canim ben suan kasik agrisi yasiyorum evet bel agrim cok yok ama kasigimda agri var, ben yerlesme kanamasina benzer kanamayi gordum pazar gunu cok az ve sali gunu, sali gunu de kadin dogum randevum vardi zaten rahim duvarin kalinlasmis beta bakalim dedi kan verip 15,3 ile ogrendim daha cok yeni yani

Reglim 29unda daha cok var ben 25inde kan verdim, suan kasigim agriyor evet hafif sanci var

Yaaa benim de kasıklarımda 1-2 saattir ara ara batmalar oluyor. Acaba diyorum regl mi olcam. Benim bir daha kanamam olmadı çünkü.

Canım canım arkadaşım mesajımı görmedin galiba bizim konuda ben de yerleşme kanamasından şüpheleniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…