Yerleşme Kanaması ve Negatif Erken Gebelik Testi

aslında emin gibiydim regl olacağıma çünkü bu ay çok stresliydi benim için. babam kanser hastası ve durumu biraz ağırdı.
sanırım kullandığım yeni ürünler de ara kanamamsı bir şey yaptı.
biz 1.5 yıldır deniyoruz. eşimin morfolojisi ve ileri hareketlisi sıkıntı.
destekleriniz için teşekkür ederim.
herşeyin başı stres

Sağlık olsun canım, inşallah bir dahaki sefere olur. Babana acil şifalar diliyorum

Ben gecen ay 14unde adet gordum 1 gun sora bitti bu ay 11inde koyu kahve ve kan gibi 1 gun oldum sonra soluk kahve sildikce geldi normalde bugun adet gunum 2 gundur birsey yok simdi ben neyim acaba kizlar bir belirtimde yok testte 1 hafta once yaptim hayalet cizgi gordum ve hala hayalet beyaz cizgi sonradan olusuyo ne zaman belli olurki

Sabah ilk idrarla deneyin testleri.
Hamileliğin ilk zamanları yeterince Hcg olmadığı için gün içindeki idrarlarda çıkmıyor.

Sabah ilk idrarla deneyin testleri.
Hamileliğin ilk zamanları yeterince Hcg olmadığı için gün içindeki idrarlarda çıkmıyor.
Selam canım bende bişi sormak istiyorum değişme 3 gün var malum bugün KPSS sınavım vardı sınavda sağ kasıgıma kramp girdi çıkınca hemen lavaboya gitttim adet oldum sandım ama sümüksü bir yapıda çok az açık kahve rengi bir akıntım olmuş asla kan değil ve devamı olmadı saat 4 ten beri bekliyorum ama yok test yaptım çok silik gibi resim de görürmüsünüz bilmem tabi de aralık ayında da dış gebelık ameliyatı oldum sol tüpüm alındı aslında öğrermenım ve dış gebelikten sonra da istemıyorsun 1 sene en az dershaneye falan yazıldım 2025 için hemde calısyoeum 8 yaşında da bi oğlum var bi kaza oldu işte oda yumurtlamaya denk geldi eşimin dıkkatsızlıgı sizce şu an bu durum ne olabılır :/

Eklentiler

• IMG_8451.png
    417,3 KB · Görüntüleme: 149
Merhaba dün benim de aynı şekilde bir lekelenmem oldu yoğun akıntıyla birlikte ve 10 gündür belirtti yaşıyorum hala regl olmadım tabi pcos var bende . 3 gün önce test yaptım negatif çıkmıştı

Arkadaşlar kısa regly yada üstüne görme yaşayıp hamile kalan var mi? Bu ay benimde 7 gün süren reglym bat da sildikce kahve geldi. Sonraki gün regly gibi yogun. Sonraki gün sildikce gelen pembe kirmizi. Sonraki gün sildikce gelen kahve lekelerle yine. Ve 2 3 gündür hicbir sey yok. Regly agrisi göğüs büyüklüğü hicbiri. Kanamayi gordukten 1 gün sonra erken gebelik testi negatifti birdaha da yapmadim korktugum icin

İlaç veya ağrı kesici kullandınız mı bu sürede hiç? Onlar da önce kanamayı keser gibi yapıp tekrar kanamaya devam ettiriyor.

dün doktora gittim. Kanama alanı ve kist yok. Gebelikte görülmedi. Gec döllenme olabilir belki dedi doktor. Yumurtlama haftam olmasi lazim yumurtalar hic büyümemiş ilk defa. Ayni durumu yaşayan illa vardir. Onlarin tecrubesini öğrenmek istiyorum

Canım son durumun nedir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…