Yerleşme Kanaması Olabilir Mi?????

Supermassivebb

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2020
32
9
28
Merhaba kızlar. Beklenen adet günüm 4 ekimdi, 2 ekimde kahverengi lekelenmem oldu. Herhalde adet oluyorum sandım ama bir daha devamı gelmedi. Anlayacağınız 3 gündür ne gelen var ne giden… Yumurtlama günüm tahmini olarak (takvime göre) 18 eylüldü. Yumurtlama öncesi ve sonrası günlerimizi değerlendirdik. Daha önce bu tarz bir lekelenmem hiç olmadı, adetim geldiği zaman hoop gelirdi. Lekelenmemden 2 gün önce de belirtilerimden kaynaklı erken gebelik testi yaptırmıştım o negatif çıkmıştı. 2 gün sonra da kahverengi lekelendim. Acaba bu yerleşme kanaması olabilir mi? Lekelenmeden kaç gün sonra pozitif görülebilir? Yardım lütfennnnnnn

Evet olabilir. Erken gebelik testi de olsa hormonlar yeterli seviyeye ulaşmadan negatif çıkabiliyor. Bence şimdi tekrar test yapın varsa çıkacaktır

Evet olabilir. Erken gebelik testi de olsa hormonlar yeterli seviyeye ulaşmadan negatif çıkabiliyor. Bence şimdi tekrar test yapın varsa çıkacaktır
İnşallah hayırlısı olur yorumunuz için teşekkürler. Peki normal kaset test mi yoksa yine erken gebelik testi mi yapmam daha doğru olur? Pek bilgili değilim bu konularda o hakımdan sormak istedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…