Yerleşme kanaması olabilir mi

Sevovo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2022
4
0
31
Adet düzensizliğim var ve eşim ayın 10 günü yanımda 20 günü yok. Yumurta büyütücü hap kullandım ama bu ay doktor kontrolünde değil . 23 ünde adet gördüm eşim 29 unda geldi 9 Eylül de gitti iki gün dışında birlikte olduk ve bugün kanamam oldu. takvime göre adetime bir hafta var. dayanamayıp erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. yine de yerleşme kanaması olabilir mi .çünkü adet dışında böyle kanamam hiç olmazdı. Önceden iki kere düşük yaptım hamileysem tedavi başlanacak düşük için

Kullandığınız ilacı daha önce dr kontrolünde mi kullandınız?

Kanama rengi pembe kahverengi, oran ise az olmalı diye biliyorum ben yaşamadım.
1 hafta olduğu için varsa bile çok küçük hemen çıkmaz. Adete 2 3 gün kala kan testi verebilirsiniz.

Evet doktor kontrolünde ama şöyle adetin ikinci gününden itibaren 5 gün içip bıraktım ve kontrole gittim yumurta çatlamış dedi bir hafta birlikte olun dedi iki gün olduk gitti eşim tutmadı bu iki ay önce oluyor geçen ay yumurtlamaya denk gelmiyor diye kullanmadım bu ay da kullandım ve doğurganlık dönemim süresince birlikte olduk

İnşallah bu ay güzel sonuçlar alırsınız ama testi erken yapmışsınız. Çok acil sağlık durumu ise kan testi verebilirsiniz

Kanamam kahverengi ağırlıkta şimdilik çok değil ama bir iki damla da değil ağrım yok regly iken de olmaz. Şişlik ve gaz var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…