Yerlesme kanamasi olabilir mi? Yardimci olabilir misiniz?

Yok ben baya adet oldum galiba, kahverengi kahverengi öyle surundu. Bir de ben doktor kontrolüne gitmiştim yıllık kontrol bir de çocuk istiyoruz hersey yolunda mı diye. O gün tam yumurtlama günümmüş. Yumurtan çatlamış diyince bir gece öncesinden dolayı da ben tabi hemen galiba hamileyim diye kaptırdım. Mutlaka adete etkisi olmuştur cunki takıntılı gibi hamilelik olabilir mi diye düşünüp belirti aradım. Kendini dinliyor insan sürekli. Çok şükür yarın yine işe başlıyorum oyalaniirim enazindan vakit geçer. Başka türlü olmayacak

Merhaba belki aynı şeyler tekrar tekrar soruluyor ancak konu bebek olunca heycan diyorum ben buna ve simdiden teşekkür ederim sabriniz ve cevaplariniz icin. Normal adet günüm 29 aralık 25 aralikta çok az bir kanama geldi bir kerelik sonra o gun hic gelmedi ikinci gun damla damla sonra yine gelmedi kanamam, yarin evde bir test yapsam sonuc alabilirmiyim yoksa beklemem mi gerekiyor

Merhaba. Benimde bat 29 aralık ve bende 25 aralıkta yerleşme kanaması tarzında bir şey yaşadım. 25 aralık akşamı ve 26 aralık sabahı test yaptım negatif çıktı. Dinlediğim doktorlar beta hcg idrara yerleşme kanamasından 4 gün sonra geçiyor demişti. Belki sizin gebelik varsa idrara geçmiştir, galiba herkesin farklı oluyor idrara geçme süresi.

Çok teşekkür ederim cevabınız için yarin sabah test yaparim umarim pozitif olur

Canım yerleşme kanaması olabilir adetin 3 4 gün gecsin kesin sonuc almak istiyorsan bekle simdi yaparsan cıkmayabilir üzülürsün bosuna bi kac gün daha sabret inş yeni yıl hediyesi bebis alırsın :)

Dogru diyorsun canım düşünmemek en iyisi hayırlı olsun işin :) benim ilk gün kahve lekem gelmişti iki ve üçüncü günler acık kırmızı renginde biraz da artarak geldi. 4. 5. 6. 7.Hatta bugun 8. gün kahve lekeler devam ediyor bugun cok rahatsız edici bel agrım var sol bacağımın üstünde duramıyorum resmen adet miydi gecti yoksa yerlesme miydi anlamadım yarın test yapcam varsa cıkar zaten yoksa da öbürgün dr a gidicem bu kahverengi lekeler için

Aa hiç öyle düşünme buralara girip arastırma yaptığımıza göre cok istiyoruz cok da ilgili anneler olucaz inşallah allah nasip ederse. Rabbım hayırlısını versin tez zamanda isteyenlere nasip etsin inşallah

Test yapabildin mi canım? Var mı inşallah güzel haberler??

Merhaba, bende regl gecikmesinden ve belirtilerden ötürü önce idrar testi yaptım pozitif çıktı. Daha sonra kan testi yaptırdım beta yüksek çıktı. Hekimim kadın doğuma gitmemi söyledi 2 hafta sonra gidersen kesen gözükür dedi. Şimdi birkaç güne randevum var fakat birkaç gün önce az az lekelenmem oldu ve hiç regl’e benzemiyor. Ağrısı sızısı yok, gebelik belirtileri var fakat kanama yerleşme kanaması mı tam emin olamadım hala

Test yapabildin mi canım? Var mı inşallah güzel haberler??
Canım 29unda kadın doguma gittim ultrasonla baktı kese falan yok dedi adetimi anlatmama bile fırsat vermedi cok ilgisizdi kan testi istedi ben de kese yok olsaydı bellli olurdu diyince üzüldüm kan da vermedim test de yapmadım artık iki gündür kafamı kaldıramıyorum uykudan öğleye kadar uyuyorum gene uykum var bi sonraki adetime kadar hem tekrar denicez hem de beklicem bu ay umudu kestim

Yerleşmedir canım, ilk üç ay hafif lekelenmeler normal görülüyormus endişelenme stres yapma bosuna

Herkeste Farklı zamanlarda geçiyor demişsiniz ilişkiden 25,32,45,70 gün sonra kanda çıkmama ihtimali var mı çünkü negatif çıktığı için sigaraya devam ettim ve çok korkuyorum

Herkeste Farklı zamanlarda geçiyor demişsiniz ilişkiden 25,32,45,70 gün sonra kanda çıkmama ihtimali var mı çünkü negatif çıktığı için sigaraya devam ettim ve çok korkuyorum
İnanın ben de tam bilmiyorum, forumda okuduğum kadarıyla 2. Adetinden sonra öğrenenler bile olmuş ki bu da yaklaşık 2 aylık zamana denk geliyor. Sigara konusunda bende mağdurum maalesef. Kendinize baskı yapmayın. Rabbım yardımcımız olsun da inşallah bırakalım bir an önce tamamen. Ben 3 ay ağzıma sürmedim sonra eşim covid oldu ben oldum salak gibi aşırı stresten geri başladım. Şimdi tek tük içiyorum ama her içtiğimde benim de kafam da aynı sorular. Öyle kafaya taktik a daha çok içesim geliyor şu zıkkımı. Ama baskı yapmadığım zamanlar hiç içmeden geçen günlerim oluyor. İnşallah en hayırlı zamanda bebek haberi alırsınız ve o heyecanla sigaradan da kurtulursunuz. Benim kuzenim hamile kalmadan önce günde bir paket içiyordu. Pozitif görünce heyecandan bir tane daha yakmış son sigarasi ve bebisi şimdi 8 aylık oldu. Hala icmedi maşallah. Inşallah bizler de kurtuluruz

İkinci adetten sonra öğrenenler muhtemelen çok kez ilişkide bulunmuştur.erken veya geç döllenme olmuştur. Ben tek ilişkiden bahsediyorum Başka da olmadı benim

2. Adetten sonra öğrenenler nasıl olmuş merak ettim şimdi

İnşallah en güzel zamanda güzel haberler veririz birbirimize. Ah şu doktorların ilgisizliği. İnsanın içinde nasıl boşluklar oluşturuyor.benim de takvime göre yumurtlama zamanım 5 gün önceydi. Dünden beri gözümü açamıyorum. Bugün iş yerinde ayakta uyuklamisim dalga konusu oldum ama o olacak galiba sevincinden sonra olmadığını öğrendiğimde hayal kırıklığı oluyor ya hani, o bir kaç gün de öyleydim geçen ay. Kafamı kaldıramadım. Sanırım biraz fazla stres yapıyoruz. Vücut tepki veriyor diye düşünüyorum. Ama iyi düşünelim iyi olsun. En doğru zamanı muhakki Rabbım bizden daha iyi bilir

2. Adetten sonra öğrenenler nasıl olmuş merak ettim şimdi
Ya burda forumda bir yerde okumuştum. Birisi yazmıştı iki kere bebeği olmuş. İki hamileliğindr de ikinci adetten sonra öğrenmiş. Baya oldu okuyali tam detay hatırlayamıyorum. Ama bizim komşumuz vardı 6 aylikken öğrendi hamile olduğunu. Yemin ederim. Hepimiz şok olduk. Son iki ay suphelenmisti Madi durumdan test falan alıp yapamamış. En son birine bahsetmiş o test getirmiş. Pozitif görünce doktor ayarladilar hemen. Acaba iki aylık mı belki 3 tür üstüne görmüşumdur diyip duruyordu. Hastane çıkışı şok geçirmişti. 6 aylık. Ve her ay aşırı kanamaları olmuş. Ona rağmen maşallah bebek sapasağlam doğdu. Kuzum 17 18 yaşında şimdi. Yani oluyor. Olmaz diye birsey yok. Ama ihtimali düşük.

2. ade
muhtemelen üstüne görme yaşadılar yani implantasyon. Adetle karıştırılan bir şey. Gebelikte regl mümkün değil ama o yaşadıkları implantasyondur, hamile olduğunu fark etmemiştir adet oldum sanmıştır, test de yapmamıştır doğal olarak. Benim korktuğum şu; test ilişkiden 10 hafta sonra negatif geldiği halde hamile olunabilir mi? Ama ultrasonda kese de yok işte. Benim korkun görünmemesi, kanda çıkmaması. Adet olmama rağmen yaptırdım ben testleri onda sorun yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…