yerleşme kanaması böylemi oluyo bu belirtiler hamilelik belirtisimi yardım edin lütfen

pudraskina

bir dilek tuttum
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2012
74
35
:mad:adetim 5 güm gecikti 6 aydır korunmuyorum bebeğim olmuyo korunmayı bıraktıktan sonra adetim düzensizleşti.Geçen ayda 5 gün gecikip gelmişti ama bugün kahverengi akıntı gibi bişey geldi arkası adettir dedim ağlamaya başladım saat 5 oldu hala gelmedi adetim :nazar: gögüslerimin ucu çıktı bu çok garip bişey çünkü küçücük uçsuzlardı.bide kasıklarım belim ağrıyo sarı akıntım vardı bugün kesildi oda.bide kasıklarımın olduğu yerde kocaman damarlar çıkmış belli oluyo dışardan çok istiyorum bebeğimin olmasını öünkü ocak ayında ölü doğum yaptım bebeğimi çok özledim yine anne olmak istiyorumm:KK51::KK51: sizce hamile olma ihtimalim varmı :cry: ha bide herşeye ağlıyorum sanırım bu bebek düşüncesi beni delirtti yada hamileyim hormonlar yüzünden :KK61:

Arkadaşım yerleşme kanaması yasamadim ama az adetten farklı olduğu söyleniyor. Belirtilerinde aslında gebelik belirtisi olabilecek şeyler. Ama işin kötü yani bizim gibi düzensiz adet görenler ne zaman adet ne zaman gebelik ne zaman yumurtlama ayırt etmede zorlanıyorlar:KK43:inşallah vardır bebişin Allah gönlüne göre versin

Arkadaşım yerleşme kanaması yasamadim ama az adetten farklı olduğu söyleniyor. Belirtilerinde aslında gebelik belirtisi olabilecek şeyler. Ama işin kötü yani bizim gibi düzensiz adet görenler ne zaman adet ne zaman gebelik ne zaman yumurtlama ayırt etmede zorlanıyorlar:KK43:inşallah vardır bebişin Allah gönlüne göre versin
Aslında düzensiz değildi çocuk çalışmalarına başlayınca düzeni bozuldu 2230.43 çıktı kan değerim sence varmıdır gebelik ? Acilde ki doktor bilemedi kendiside bilemedim dedi :mad:

benim bildiğim 1'den yüksek olması yeterli ama ben senin değerini 2200 yani ikibinikiyüz okumuşum.Yanıltmak istemem doğrusu.Benim adetimin üzerinden 1hafta geçmişti ve değer 1100dü.o zaman seninki az oluyor 5günlük gecikmeye göre.değeri buraya doğru yazdığına emin misin?

Aslında düzensiz değildi çocuk çalışmalarına başlayınca düzeni bozuldu 2230.43 çıktı kan değerim sence varmıdır gebelik ? Acilde ki doktor bilemedi kendiside bilemedim dedi :mad:
Kesin gebelik bence 1 haftaya yolk saç ve embriyo bile görünür. Hemen dr a gitmelisin tebrik ederim:)

Test yaptırdım kan testi 2230.43 çıktı doktor negatif dedi eminmisin diye sorunca daha küçük olduğu için düşük değer olabilir bi kaç gün sonra gel dedi bilemedim:oops:

Canım 2230.43 çıkmış nasıl der doktor sana negatif. Saçmalık bence. Bu arada bu değer varsa ultrosonda kese de gözükür bence küçük olarak bebekte..ßence Başka doktora gorunmelisin. .

kızlar yeni üyeyim ve hamilelikle ilgili o kadar çok şey okudum ki kafam čokkarışık ya
biz 9 aydır bebek istiyoruz bu ay biraz farklı şeyler yaşadım. mesela göğüslerde yumurtlama gününden sonra aşırı duyarlılık ve afedersiniz aşırı derecede gaz problemi arada sol tarafımda batmalar arada mide bulantısı baş dönmesi....
şimdide normalde 7sinde olmam gerekirken dün akıntıda hafif pembelik vebugünde kahve ve pembeyle karışık bi akıntı gelmeye başladı bu akşam sizce yerleşme kanamasımı bu gerçi daha kaç gün süreceğini bilmiyorum ama çok sabırsızlanıyorum ya ve ovulasyon testi yaptım 2. çizgi silik çıktı bu nedir anlayamadım.

lütfeeeeeeen acil yardııııııımmmmmm..........

ne oluuuuuur acil yardımmmmm ediiiiiiiiiinnnn
İnşallah vardır ama adet dönemi öncesi belirtiler yanıltıcı olabiliyor maalesef, bende psikolojk olarak bütün belirtileri yaşadığım ay değil, adetim geçtikçen 2 gün sonra başlayan belirtilerle öğrendim hamile olduğumuz. İnşallah belirtileriniz doğrudur ve bebişiniz vardır :)

İnşallah vardır ama adet dönemi öncesi belirtiler yanıltıcı olabiliyor maalesef, bende psikolojk olarak bütün belirtileri yaşadığım ay değil, adetim geçtikçen 2 gün sonra başlayan belirtilerle öğrendim hamile olduğumuz. İnşallah belirtileriniz doğrudur ve bebişiniz vardır :)

maaaaaaleseeeeeeeff regl oldum hemde baya ağrılı geçiyo yaaaaa
artık bidahaki aya ümidimiz mevlam en kısa zamanda bütünisteyenlere ve banada nasip etsin
bu arada hayırlı olsunbebeğiniz neredeyse çoğu insan beklemediği zaman da bebişine kavuşuyo inş banada nasisp olur

evet gerçekten çok zor yaaaaa
valla artık çok istemiyorum yaaaaaaa
bende regli oldum hemde kan testi yaptırdığımın ertesi günü kendimi aptal gibi hissediyorum ve artık vucuduma küstüm istemiyorum çok yoruldum yıprandım olacağı varsa olur olmuyo işte ne yaparsam yapıyım olmuyo daha fazla çabalamaya gerek yok bence sende takma kafana :KK12:

Kızlar ya 10 eylülde çatlama iğnesi oldum
Perşembe kan negatif çıktı
Bu sabah regl oldum sandım 6 gibiydi
Ama hala kanama gelmedi kan verengi yogun akıntı mevcut neden sokulmedim acaba ben :KK43:

Kızlar ya 10 eylülde çatlama iğnesi oldum
Perşembe kan negatif çıktı
Bu sabah regl oldum sandım 6 gibiydi
Ama hala kanama gelmedi kan verengi yogun akıntı mevcut neden sokulmedim acaba ben :KK43:

Geçen ay anısı banada oldu :KK43: yoğun kıvamlı koyu kahve akıntı şelindeydi bir gün sonra geldi adetim :KK61: yerleşme kanamasıda bu şekildeymiş moralini bozmadan beklemeye devam et :KK16:

X