yerleşme kanaması böylemi oluyo bu belirtiler hamilelik belirtisimi yardım edin lütfen

Geçen ay anısı banada oldu :KK43: yoğun kıvamlı koyu kahve akıntı şelindeydi bir gün sonra geldi adetim :KK61: yerleşme kanamasıda bu şekildeymiş moralini bozmadan beklemeye devam et :KK16:

Yavrum keşke öğle olsaydi çok kötü bir şekilde sökuldu :KK43: maalesef her ay olduğu gibi bu ayda olmadı off

Kozlar babada yardim edin benimde adet olmama 8 gün vardi lekenme oldu durdu dun hasta olmam lazimdibolmadim hafif hafif lekenme oluyor sadece ama kanama yok sizce bu yerleşme kanamasi olur mu

hanımlar 1 ekim de adet gördüm 10-11-12 ekim ve 17-18-19 ekimde ilişkiye girdik son bi kaç aydırda 33 günde bir adet oluyorum bugün lavaboda pembemsi bi akıntı farkettim acaba yerleşme kanaması olma ihtimali var mı yoksa bugün çok yoruldum ondan mı oldu:oops:

hanımlar 1 ekim de adet gördüm 10-11-12 ekim ve 17-18-19 ekimde ilişkiye girdik son bi kaç aydırda 33 günde bir adet oluyorum bugün lavaboda pembemsi bi akıntı farkettim acaba yerleşme kanaması olma ihtimali var mı yoksa bugün çok yoruldum ondan mı oldu:oops:
canım merhaba bende 28 günde bir adet olurdum ve hiç günü gecikmezdi 30 33 35 38 günde adet olmaya başlamıştım ki hamileyim şuan :anneadayı:

X