Yer silerken beliniz ağrımasın

:smiley-cool:türkan34 arkadaşım yine sana birşey danışayım renk farkı markadanmı kaynaklanıyor.yoksa işlevleri farklımı.ban carrefourdan almıştım mavi renkli.skoc brınt(yanlış yaza bilirim) yeşil.bazılarıda mor kafam karıştı benim tek derdim oyüzden fazla kullanmıyorum kovama sığmıyor.birgeniş leğenle su koyup işi halletim ama leğenide oda oda taşımak zor geliyor.sen nasıl yapıyorsun.

:smiley-cool:türkan34 arkadaşım yine sana birşey danışayım renk farkı markadanmı kaynaklanıyor.yoksa işlevleri farklımı.ban carrefourdan almıştım mavi renkli.skoc brınt(yanlış yaza bilirim) yeşil.bazılarıda mor kafam karıştı benim tek derdim oyüzden fazla kullanmıyorum kovama sığmıyor.birgeniş leğenle su koyup işi halletim ama leğenide oda oda taşımak zor geliyor.sen nasıl yapıyorsun.

a.s.a.s.a.s. Canım merhaba renk farkı markadan değil bazıları enine bazıları boyuna katlanıyor benimki tam ortadan sıkıyor ve sulu kalmıyor dolayısıyla temiz oluyor leğen işi bendede aynı bende odalara taşıyorum dikdörtgen bir leğen aldım onu kullanıyorum ama yinede bana pratik geliyor yerleri pırıl pırıl yapıyor çalıştığım için haftada bir günde elimle siliyorum :1hug: Görüşmek dileğiyle sevgiler: :teytey:

benimki deortadan sıkmalı ama biraz sulu kalıyor elimlede sıktırıyorum. şu kova işi zor.birde birazdaha küçük olsa daha iyi bulabilsem küçüğünü.benim evim biraz küçük.Halısız alanı fazla olan için güzel. banyo ve balkonumda rahat kullanıyorum.alan düz girinti çıkıntıda yok.genede kullanışlı evi büyük olanlara öneririm.

en temizi elle silmek. ben bu ürünü sadece banyoda veya balkonda kullanıyorum sulu kalmasın dıye..

X