Yer silerken beliniz ağrımasın

ben onların iyi silemeyeceğini düşünüp almak istemiyordum.
çok sağol önerdiğin için...........

a.s
Geçenlerde süper mop diye bir temizlik aleti aldım.Her yerde pazarda bile satılıyor.İnanılmaz temizliyor yerde hiç toz bırakmıyor.Ben çocuğumun alerjisi olduğu için sürekli tozlarla savaşmak zorundayım.Ayrıca hiç yorulmuyorum.

canım laminant parkaleri siliyormu? ıslak bırakıyor mu? almadan önce danışmak istedim.

vallaa kızlar bende almıştımmm ama pek memnun değilimm.. daha doğrusu içim rahat değilll temizliğindennn. hoşuma pek gitmedii nedense

şu anda carrefourda 7 90 mop hakmardada titiz marka 5 45 almak istiyenlere duyurulur. kolay gelsin.

Viledayla sildikten sonra bir de bezle kalan kılları topluyorum.Şu moptan alıp deneyelim bari.

ama neyle silerseniz silin elle silinen kadar temiz olmuyor kızlar ya:sm_confused:
yoksa benim de belim kopuyo şimdiden başladım arıza vermeye:çok üzgünüm: ama bu tür şeylerle temizlik yapınca sanki yeterince temizlenmiyormuş gibi geliyor bana
ay çok mu kılım acaba ben:uhm:

bende mopkullanıyorum yerlerim tahta parke süper siliyo herkese öneririm cocuklukar özellikle döklüen sıvıları hemencecik emiyo hiç bir seye gerek kalmıyo viledaya verilen paraya acırım mop varkennnnnnnn

hemen almalıyım ben de:1shok:

rahat bişeye benziyo:hooray:

arkadaşlar bend eburdan duydum ve aldım ama bir sorun var malesef sulu bırakıyor,mavi renkte olanlardan aldım,satıcı kendi kullandığını göstermişti,süngeri aparatıyla sıkarken ikiye katlanıp sıkılıyordu ama benimki öyle değil dümdüz duruyor ve sıkarken altı sulu kalıyor o kadar da sıktım ama malesef olmadı annem bugün aldığım yere götürecek bakalım ne olacak :1no2:

kızlar bende aldım.... ne zamnadır düşünüyordum ama sizlerin yazdıklarını okuyunca almaya karar verdim.haftasonu zevkle temizlik yaptım. her sildiğimde neler yapışmış neleri toplamış diye süngerini inceledim. süper bişey. yalnız sulu siliyor. su lekesi bırakan zeminler için sorun olabilir. onuda birdahaki sefere suyunu sıktıktan sonra eski bi havluya bastırarak fazla suyunu almayı düşünüyorum. bakalım....elle silmeyi tabiki tutmuyor ama aratmıyorda. hele viledayla temizleyenler içöin şiddetle tavsiye ederim.:teytey:

arkadaşlar şu resimdeki nette var ama çok pahalı yaa 60 ytl civarı bişidi hatırlamıyosam bir alana bir de hediye ama gene de çok pahalı acep ucuzları da aynı işi görüyomu görüyom hep marketlerde ama iyisini alayım diyodum

konu ile ilgili 'faydalı bilgiler' bölümünde ' bu temizlik mopu...' başlıklı yazıda ayrıntılar mevcut kullanıcı olarak bende bir kaç şey yazdım umarım faydalı olur.

şu iki konuyu birleştirseniz hayrına iki konu ayrı yerlerde açılmışş

Ben aylardır kullanıyorum.Yerler laminat .Harika temizleyip hiç leke bırakmıyor.Bir de cam silmek için olanları var,onu da şiddetle tavsiye ederim,kurulamak durulamak falan yok.

laminat için uygunmu acaba ?yeteri kadar kuru bırakıyormu ?çok ıslak kalmaması lazım tahtaların..kendi temizliğini nasıl yapıyorsunuz..cevaplarsanız sevinirim..

bende de vardı ama memnun kalmadım.sungerın şerit izleri çktı laminatlarımın üstünde.herşeyi alıyor fakat iz bırakıyor.kullanamadım.ama herkes memnun acaba yanlış mı kullandım?

arkadaşlar laminant üzerinde iz bırakıyormu acaba benim evde laminant bıktım üzerinde kalan su lekesinden eğer leke kalmıyorsa bundan alıcam ne olur cevaplayın

arkadaşlar laminant üzerinde iz bırakıyormu acaba benim evde laminant bıktım üzerinde kalan su lekesinden eğer leke kalmıyorsa bundan alıcam ne olur cevaplayın
a.s.a.s.a.s. merhaba bende kullanıyorum leke ve iz bırakmıyor yalnız iki farklı fiyatla satılıyor ucu yeşil olanlar iyi ben memnunum ama yinede yerleri süpürmeden silmiyorum öyle daha temiz oluyor size kolay gelsin görüşmek dileğiyle :1hug:

a.s.a.s.a.s. merhaba bende kullanıyorum leke ve iz bırakmıyor yalnız iki farklı fiyatla satılıyor ucu yeşil olanlar iyi ben memnunum ama yinede yerleri süpürmeden silmiyorum öyle daha temiz oluyor size kolay gelsin görüşmek dileğiyle :1hug:

teşekkür ederim mutlaka bende alıp deniyeceğim çünkü vileda dan bıktım
yeşil olanını yerimseniben

X