Yeniyıla Kadar -10 Kilo ✨✨✨

nnurc

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2017
1.653
5.653
34
Yeni yıla 85 gün kaldı bu 85 günde 10 kilo verme hedefim var. Her çarşamba tartımı paylaşacağım. Hergün gün içinde yediklerimi paylaşacağım. Eşlik etmek isteyen olursa beklerim 💗

Yeni yıla 85 gün kaldı bu 85 günde 10 kilo verme hedefim var. Her çarşamba tartımı paylaşacağım. Hergün gün içinde yediklerimi paylaşacağım. Eşlik etmek isteyen olursa beklerim 💗
İnşallah başarabilirsiniz 🙏🏻 Ben kıştan beri diyet yapmaya çalışıyordum kilo verememiştim stresle 2 kilo birden gitti 😂

İnşallah başarabilirsiniz 🙏🏻 Ben kıştan beri diyet yapmaya çalışıyordum kilo verememiştim stresle 2 kilo birden gitti 😂
Ben şubatta 78 kiloydum. 65 e kadar düştüm. Hem zayıflamak istedim hem de sağlık sorunları nedenlerimle. İnşallah siz de istediğiniz kiloya gelirsiniz 🙏🏻

Şuan 65 kilodamisiniz boyunuz kaç u süreçte neler yaptınız
Boyum 165. Şu an diyeti bıraktığım için 67-68 oldum tekrar.
Önce akupunktura gittim 2 ay kadar. Sonra da rahatsızlığımdan dolayı eliminasyon diyeti yaptım. Eliminasyon diyeti de yaklaşık 2-3 ay sürdü.
Gluten, süt ürünleri gibi birkaç tane inflamatuar gıdayı hiç tüketmedim. Zor bi diyetti ama sağlığıma da iyi geldi kiloma da faydası oldu.

Ben geçen sene 77 den 63 e düşmüştüm çok da güzrl olmuştu ama tekrar 71 e çıktım. Ve tekrar diyete başlayacak motivasyonum yok 😟

Ben geçen sene 77 den 63 e düşmüştüm çok da güzrl olmuştu ama tekrar 71 e çıktım. Ve tekrar diyete başlayacak motivasyonum yok 😟
Siz de çok güzel kilo vermişsiniz. Yine verirsiniz.
Motivasyon için ben de kendimi birkaç gün hazırlıyorum diyet öncesinde

Bu sabah tartıldım 68,75 ile başlıyorum.
Öğlen yemeğimi evden getirdim👍
Şimdi sade türk kahvesi ve su içerek başladım

Önce akupunktura gittim 2 ay kadar. Sonra da rahatsızlığımdan dolayı eliminasyon diyeti yaptım. Eliminasyon diyeti de yaklaşık 2-3 ay sürdü.
Gluten, süt ürünleri gibi birkaç tane inflamatuar gıdayı hiç tüketmedim. Zor bi diyetti ama sağlığıma da iyi geldi kiloma da faydası oldu.
2 kilo çok kilo degil ne kadar zaman da geri aldınız çok iyi yani tebrik ederim takipteyim

Eliminasyonda kullandığınız takviyeler var mıydı?

Bugünkü yediklerimi yazayım😇
Öğlen zeytinyağlı taze fasülye ve glutensiz makarna
Saat 4 gibi 1 elma
Akşam yemek yiyecek vaktim olmadı bu saatten sonra da yemem inşallah 😄
Bol su içtim

X