Yeniden doguyorum

Mariekondo nun kitabını okudum. Ve dolabımı temizlemeye başladım. Yıllardır o kadar gereksiz giymediğim eşya birikmiş ki. İnanılır gibi değil. Zayifladim diye sakladığım aldigim küçük beden kıyafetler. Hepsi o kadar yer kaplıyor ki.

6 7 ay önce içine sigdigim ama şu anda bacaklarından yukarı çıkamadığı görünce. Kilo almamın vahametini ayna önünde gördüm.popom o kadar büyümüş ki bazı pantolonlar kapanmıyor bazıları kalcam dan yukarı dahi çıkmıyor. Üst bedenlerde giyindiklerimin sırtımdan kocaman bir yağ kütlesinin belirtmesi resmen giyinme sevkimi aldı benden. Kilo verip spor yapmam gerektiğinin önemini daha iyi anladım.

3 büyük torba kıyafet olmuyor küçük geliyor yada beğenmediklerim. Hepsini ihtiyaç sahiplerine vermeyi düşünüyorum. Daha üstünde etiketi olan kıyafetlerim bile var. Sadece bir pantolonumu saklayacağım oda motivasyon için. Fena olmuşum vucutman farkında değilmişim meğer.

Dünden beri acıktıkça yiyip doyduktan bırakmaya çalışıyorum ve bir yumruk yemeye dikkat ediyorum. Şimdilik herşey gayet iyi gidiyor 67 kilo olmuşum. :)

Yürüyüşler devam hergün en az 10.000 adım bazı günler azda olabiliyor.

Bakim konusunda yüz temizlenmesini sabah ve akşam yaptıkça sivilcelerim azaldı ve lekelerin renkleri açılmaya vallahi sanki.

Tüylerimi her hafta epilasyon aletiyle alıyorum. Rahatım şimdilik. Jilet çok kötüydü habire uyuyordu.

Şu içme olayını çoğalttim ama yinede yeterli değil tabii.

Dünden beri acıktıkça yiyip doyduktan bırakmaya çalışıyorum ve bir yumruk yemeye dikkat ediyorum. Şimdilik herşey gayet iyi gidiyor 67 kilo olmuşum. :)

Yürüyüşler devam hergün en az 10.000 adım bazı günler azda olabiliyor.
bence zayiflamak icin en iyi yöntem bu canim acikinca yemek doyunca birakmak :)
ben de bunu yapmaya çalışıyorum ama yumruk kadar yeme kısmını yapamıyorum kısıtlama bilinci yaratiyor çünkü

bence zayiflamak icin en iyi yöntem bu canim acikinca yemek doyunca birakmak :)
ben de bunu yapmaya çalışıyorum ama yumruk kadar yeme kısmını yapamıyorum kısıtlama bilinci yaratiyor çünkü

Evet haklısın bir yerde bu bilinç oluşuyor. Ama kendi nefsimi bir şekilde durdurmak için böyle yapıyorum. Cunku içsel huzursuzluğun olduğu için ipin ucunu kacirabiliyorum bazen.

Bakim konusunda yüz temizlenmesini sabah ve akşam yaptıkça sivilcelerim azaldı ve lekelerin renkleri açılmaya vallahi sanki.

Tüylerimi her hafta epilasyon aletiyle alıyorum. Rahatım şimdilik. Jilet çok kötüydü habire uyuyordu.

Şu içme olayını çoğalttim ama yinede yeterli değil tabii.
canim yüz temizleme rutinin nasıl hangi ürünleri kullanıyorsun?
bi de epilasyon aletinin markasını öğrenebilir miyim

canim yüz temizleme rutinin nasıl hangi ürünleri kullanıyorsun?
bi de epilasyon aletinin markasını öğrenebilir miyim

Tabii canım.
Yüz bakim için bioderma sebium kullanıyorum. Memnunum.tonik olarak ve makyaj temizleyici olarak bioderma sensibio h20 ve krem olarak bioderma serum. Ancak bazen farklı doğal olan ürünler kullandığımda oluyor. Ama sivilcelerim gerçekten azaldı.

Epilasyon aletim philips marka. 10 yıldır vardı bende. Üşengeçlikten jilete başvurdum. Hayatımın hatasını yaptım. Keşke adayla alabilsem ama canım pek çok acıyor özellikle hassas bölgeler. Ama epilatör ilk başta acıtıyor sonra uyuşuyor hissetmiyorsun bile.

Tabii canım.
Yüz bakim için bioderma sebium kullanıyorum. Memnunum.tonik olarak ve makyaj temizleyici olarak bioderma sensibio h20 ve krem olarak bioderma serum. Ancak bazen farklı doğal olan ürünler kullandığımda oluyor. Ama sivilcelerim gerçekten azaldı.

Epilasyon aletim philips marka. 10 yıldır vardı bende. Üşengeçlikten jilete başvurdum. Hayatımın hatasını yaptım. Keşke adayla alabilsem ama canım pek çok acıyor özellikle hassas bölgeler. Ama epilatör ilk başta acıtıyor sonra uyuşuyor hissetmiyorsun bile.
ben hep kuaföre gidiyorum agda icin ama bir epilasyon aleti aliyim dedim artik acil durumlar icin.
benim burunda siyah noktalar fena halde onlara çözüm ariyorum

ben hep kuaföre gidiyorum agda icin ama bir epilasyon aleti aliyim dedim artik acil durumlar icin.
benim burunda siyah noktalar fena halde onlara çözüm ariyorum

Siyah noktalar için şu bantları denedin mi? Onlar gayet güzel temizliyor.ve okuduğum. Kadarıyla cildi temizlemek önemli. Peeling gibi falan yapiyormusun?

Tabii canım.

canım çok iyi gidiyorsun takipteyim seni :))
kantron yağını duydun mu hiç, ciltteki lekelere iyi geliyormuş diye duydum, deneyeniz var mı hiç merak ettim, bende çok leke yok ama yavaş yavaş oluşmaya başladı gibi,önlem almak gerek diye düşünüyorum

Siyah noktalar için şu bantları denedin mi? Onlar gayet güzel temizliyor.ve okuduğum. Kadarıyla cildi temizlemek önemli. Peeling gibi falan yapiyormusun?
bandi bir arkadaşım denemiş cok memnun kalmis ama ben burundaki tüyleri de cektigini duydum ya onlari cekip sonra daha da uzatmasindan endiseliyim ama son çare sanirim deneyecegim.
canim yüzüme bir sey kullanmiyorum ya gunes kreminden baska.siyah noktam cok sivilceler de leke birakiyor hep yeni urunler almam gerek

canım çok iyi gidiyorsun takipteyim seni :))
kantron yağını duydun mu hiç, ciltteki lekelere iyi geliyormuş diye duydum, deneyeniz var mı hiç merak ettim, bende çok leke yok ama yavaş yavaş oluşmaya başladı gibi,önlem almak gerek diye düşünüyorum

Bende açık teklifim ve lekelerin rahatsızım çok belli oluyor. Kantaron yağını hiç duymadım.

bandi bir arkadaşım denemiş cok memnun kalmis ama ben burundaki tüyleri de cektigini duydum ya onlari cekip sonra daha da uzatmasindan endiseliyim ama son çare sanirim deneyecegim.
canim yüzüme bir sey kullanmiyorum ya gunes kreminden baska.siyah noktam cok sivilceler de leke birakiyor hep yeni urunler almam gerek

Ben sürekli kullanıyorum evet tüylerden çekiyor ama hiçbir şekilde tüylerin gürlestigini falan görmedim gayet temizliyor.ben memnunum. Güneş kremi bende 20 faktörlü kullanıyordum ama sanırım yeterli gelmiyor artık 50 faktör kullanmalıyım. Yeni ürünlerden ziyade sürekliliğini önemli olduğunu gördüm ben.

Ben sürekli kullanıyorum evet tüylerden çekiyor ama hiçbir şekilde tüylerin gürlestigini falan görmedim gayet temizliyor.ben memnunum. Güneş kremi bende 20 faktörlü kullanıyordum ama sanırım yeterli gelmiyor artık 50 faktör kullanmalıyım. Yeni ürünlerden ziyade sürekliliğini önemli olduğunu gördüm ben.
hangi marka kullaniyorsun canim siyah nokta bandı bir de cektikten sonra ne yapmakgerek bakım olarak?
benim güneş kremim 50+ bence sen de oyle al canim.yeni ürün derken daha hic ürünüm yok bir güneş kremim var.
yuz temizleme jeli filan alsam iyi olacak

hangi marka kullaniyorsun canim siyah nokta bandı bir de cektikten sonra ne yapmakgerek bakım olarak?
benim güneş kremim 50+ bence sen de oyle al canim.yeni ürün derken daha hic ürünüm yok bir güneş kremim var.
yuz temizleme jeli filan alsam iyi olacak

Valla hangisi indirimlerle onu alıyorum rossmann dan. Markaya pek dikkat etmiyorum. Yüz temizleme jeli falan sabah akşam düzenli kullanırsan fayda ettiğini gördüm.ama ilk başta sivilce çoğalmış gibi gözükebilir.

Olmuyor yapamıyorum delireceğim.
Bugün homini gırtlak yedim. Durduramadı kendimi. Sabah 4 dilim ekmek. Ardından bir börek. Akşamda patates ezmesi. Olamaz böyle birşey. Şu hiç içmedim desem yeridir.cikolata yedim. Dondurma yedim. Ne iğrenç bir gündü.

Kendime inanamıyorum ya. Napcam ben ya. Sürekli karbonhidrat saldırıyorsun.

X