yeni tanışınca

• Konu Sahibi gelecekkorkusu
  • Başlangıç Tarihi
G

gelecekkorkusu

Ziyaretçi
biriyle yeni tanistiginizda nasil davranirsiniz? hani diyoruz ya erkeklere taktikli davranmak lazim onlara fazla ilgi yaramaz vs. Peki sizce nasil olmali ilk basta? Fazla aramamak mi, hep ondan beklemek mi? Yoksa ilginizi belli eder miydiniz? Ne sıklıkta arardiniz? Gormek, bulusmak istediginizi belli eder miydiniz yoksa takmiyormus gibi mi yapardiniz? Kısacasi tavriniz ilk baslarda nasil olur?

Ben nasilsam oyleyim.Sevdimmi illa gostericem.Siyasi olamiyorum malesef..

Hiç oralı olmam,aramam.Onun araması ilgisini belli etmesi gerekir benim için.O kadar çok naza çekmişim ki erkek arkadaşım umutsuzluğa kapılmış.Elbette onu çok beğeniyordum ,ama ruhunu ,huyunu,suynu öğrenmeden ilgimi belli edemezdim.Zaten erkek bu süre zarfında hala ilgi göstermeye devam ediyorsa ciddidir.Ciddi erkek de peşini bırakmaz beğendiği kızınsüprizzzzz

çok yakın davranılması gerektiğini düşünmüyorum ilk hetapta.bence herzaman ilk adım erkekten gelmeli.biraz üstüne düşmeli.ve seni kaybetme korkusunu baştan beri öğretmelisin kanaatindeyimm

biriyle yeni tanistiginizda nasil davranirsiniz? hani diyoruz ya erkeklere taktikli davranmak lazim onlara fazla ilgi yaramaz vs. Peki sizce nasil olmali ilk basta? Fazla aramamak mi, hep ondan beklemek mi? Yoksa ilginizi belli eder miydiniz? Ne sıklıkta arardiniz? Gormek, bulusmak istediginizi belli eder miydiniz yoksa takmiyormus gibi mi yapardiniz? Kısacasi tavriniz ilk baslarda nasil olur?

Özel bir çaba göstermem ben!
Her zaman neysem oyum!şakkıdı
Canım çekerse,özlemişsem ararım,ilgilenirim...
Adamdan hoşlandıysam hareketlerimle belli ederim zaten. Onun da hisleri karşılıklıysa o da kayıtsız kalmaz sanırım. Arar,görüşmek için bahaneler bulur. Hee utangaç bir adamsa pek uğraşamam..:sm_confused:
Yok eğer benimle aynı duyguları paylaşmıyorsa kendime yeni avlar ararım..:icecream:

Taktik geliştirmeye gerek yok eğer bi bahane bulacaksa kaşının üstünde gözün var der yine bulurlar.
Neysen o ol..derim

............................................

Son düzenleme:
Özel bir taktik uygulamaya gerek yok.İlk etapta bana ne kadar samimi gelsede mesafeli olmakta yarar var diye düşünüyorum.Hani ilk zamanlar hoşlansamda belli etmem.Bi süre sonra beraber zaman geçirmeye başladıkça karşılıklı duygular hakimse eğer akışına bırakırım.Zaman gösterir herşeyi...yerimseniben

valla ilk buluşmada kendin ol canım ne kasıcan zaten aranızda bir elektrik başlamışsa doğal olan erkeğin adım atmasıdır.bakın arkadaşlar uyarıyorum aman yok çok çekingen işte utanıyo heralde falan deyip ilk adımı sakın atmayın denenmiştir sonucu tamamen dumurtatlicadiarzu bir erkek hoşlanıyosa illaki belli ediyor.birde ağırlığın olsun öle hemen ilk teklife atlayıp zıplama havada kalma durumuda olabiliyor.

yeni tanıştığım kişi benim gözümde hangi konumdaysa mutlaka belli ederim...hoşlanıyorsam hoşlandığımı belli ederim arkadaş olarak görüyorsam arkadaş gibi davranırım... a.s

X