Yeni Sezon CARLA VERDE'ler Sizlerle

bu terliklerin fiatı heryerde farklı farklımı acaba
birde modeller sadece burada gördüklerimizlemi sınırlı
cevabınız için şimdiden
teşekkürler

cemrecim mağazalarda fiyatlar 45-60 arası değişiyor burada biz 39 liradan satıyoruz ama anneler gününe özel bir indirimle fiyatları 24 liraya çektik. bu hafta bu kampanyada son bulacak ve yine 39 liradan satışa devam edilecek..modeller elbette burdaki kadar değil yüzlerce model var, sitede yaptığımız anket doğrultusunda bu modellere yoğun ilgi oldu bu yüzden kadınlar kulübünde buradaki modelleri satıyoruz ama belli başlı mağazalarda ve türkiyenin pek çok yerindeki mağazalarda diğer modellerimizide görüp bakabilir arkadaşlarımız sadece carla verde demeniz yeterli..
sevgiler ve evet herhalde galiba sanırsam delirdim
laelaelaelaelae

Son düzenleme:
Barkod No : KP00073140504
Kabul Yeri : ANKARA
Varış Yeri : HATAY
Kabul Tarihi : 09/05/2009 1547
Ağırlık : 1000 Gr.

Benimki de yoldaymış.Bayramlık çocuklar gibi sevinçliyim.Beklemesi bile güzel.
Emeği geçen herkese firmaya,özellikle bu etkinliği düzenleyen site yöneticilerine,nazlıma,sergüzeşte çok teşekkür ederim.Adını unuttuğum varsa bağışlasın.
Sergüzeşt Allah razı olsun.Her şeyin bu kadar tıkır tıkır yürüyeceğini hatta bana çıkacağını tahmin edemezdim.Her soruya dönüp cevap verdin.Emeğine sağlık.

Herkesin anneler gününü kutluyorum.Geleceğin annelerinin de.Alalh herkese nasip etsin.

Benimki de yoldaymış.alkisalkisalkis

benimkide yola çıkmış çok teşekür ederim.siz bizi sevindirdiniz allahta sizi sevindirsin..

benimkide yoldaymışşşşşşşşş

emeği geçen herkese çoook teşekkürlerrrr, yaaa anneler günü daha bi anlamlı oldu Allah da sizi mutlu etsin

canlarım hepinizin terliklerinizi en güzel günlerinizde sağlık ve mutlulukla giymesini dileriz.. a.s.

Barkod No : KP00073140764
Varış Yeri : BURSA
Kabul Tarihi : 09/05/2009 1544
Ağırlık : 1000 Gr. Ödeme Tipi : N
Gönderen : sergüzest :)

benmkide yoldaymış heyyooo :)) heyecandan bu saat oldu uyuyamadımm :)

ay ne mutlu sizlere kizlar en yakin zamanda gelsinlerde kavusun terlikciklerinizte ve paylasin ayaklarinizdada meraak ediyorum cünküm banane banane benimki daha gec gelcek ama olsun :))))

Hemencık paylaŞıcaz merak etmeyın gelsınler hele bır ya bu arada pazar gÜnÜ sıteye gıremedım herkesın anneler gÜnÜnÜ kutluyorum....

benimkide gelmedi henüz
bugün kesin gelir
işyerime gelicek benimde delikafadulden

ya ben ptt nin sitesini açamıyorum ya :uhm:

bişeyide becer çıbık ya, bişeyide becer, ağzımda kalan son dişimi kırıcam lan:mymeka:

Şimdi baktım açılıyor site. Bugün gelir banada. Bakalım nasıl bişe.

Aslında bana hiç uymayan tarzım dışında birşey yaptım. Görmeden giymeden, dokunmadan netten birşey aldım. Bu ilkti. Du bakali ne olacak. Sonucu hemen yazarım arkadaşlar.

Ha eğerki terlik bana olmazsa o zamanda ikinci bir saldırıyıda ben yaparım K.K'ya. Zuhahahha:hain ve nankör üye smileyi:

hadi nan tarihi eser kılıklı karı
site açılmıyoo
dı peyç kanıt bi dispilayed yazıyoo
sen açtınn
hem hani sen bakmazdım kargo takibee noooldiii kaydirigubbakcemile3

hadi nan tarihi eser kılıklı karı
site açılmıyoo
dı peyç kanıt bi dispilayed yazıyoo
sen açtınn
hem hani sen bakmazdım kargo takibee noooldiii kaydirigubbakcemile3

eee şey canım hani baktımki burda birkaç arkadaş bakmış yazmış bende aşağı kalmiyim dedim.-tatlicadiarzu-

Saygılı ol lan büyüğüne karşı:mymeka:, açığını belli etmekaydirigubbakcemile

Çıbık senin barkod numaranla baktım şimdi. Bak bakalım.

Barkod No : KP00073140672
Varış Yeri : ESKİŞEHİR
Kabul Tarihi : 09/05/2009 1528
Ağırlık : 1000 Gr.

öpiiim ablaaaaa Şeniz
analar günün kutlu olsun bebişlerinle beraber nice uzun senelere işalla

anaaaaaa doğruuu vallaaa
hafiye kuzu delikafadulden
ayy her zil çalışında koşa koşa gidiyom kapıya terlik geldi diyee kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…