Yeni Sezon CARLA VERDE'ler Sizlerle

kuzum bana da bakarmısın bende açamıyorum. acep başka bir adresle mi bakıyon:)))

yuppiiiiiii terliğim geldiiiiiii hihoyyyt
ayy iyiki 39 u istedim oh bee çok rahat oldu
ayy ne güzel bu terlikkk bayıldımmmmm
en kısa zamanda foto ekliycemmmmm

çıbıkkkkk kısss hadi gözün aydın terliğin gelmiş. bende eve gidicem 11 gibi ev adresimi vermiştim. kocam akşam mısır yolcusu gitmeden bir görsün ayağımda o da merak etti. benim ki de bugun gelir inş.

inşallah canım... o da çok heyecanlandı kazandığımı duyunca. evde şimdi.boş bırakmıyoz evi geri gitmesin diye he he he :))):roflol:

:))))bende bana çıkmasına şaşırdım benim pek şansım yok.demekki şansım dönmeye başladı:)bu başlangıç olur işallah..

bana ne oluyosa ala ala:nazar:
heyecan yaptım ha ,burda hop oturup hop kalkıyomkaydirigubbakcemile2
amanin kızlar şimdi ne heyecan vardır sizde dimi, valla aynı heyecanı bende burda yaşıyomdelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

Sergü Allah belanı vermesin lan. İki adımlık yoldayım bana gelmedi de Allahın Eskişehirine nasıl gitti benden önce. kastın mı var lan bana:mymeka:

Gelip senden alsaydım daha iyiydi be:nazar:

Sergü Allah belanı vermesin lan. İki adımlık yoldayım bana gelmedi de Allahın Eskişehirine nasıl gitti benden önce. kastın mı var lan bana:mymeka:

napimm kuzu bin naz niyaz aldın ya, kesin terlikleride sana nazla niyazla getireceklerdir:roflol:
hem ne vuruyon bea , benim gibi zavallaı allahın garibanına senağlama

kız kuzu kapama ule bende aynını diycektim şimcik hee
iki adımlık yere gelmiyoda eskişehire gidiyo pehhhhhhhh
çubuğum güle güle giy fındığımyerimseniben

X