Yeni Sezon CARLA VERDE'ler Sizlerle

selam... eklemek istediğim konu olduğu için tekrar yazmak istedim .herşeyden önce anne olmak müthiş bişey allah herkese tattırsın anne ve baba olmayı... ama ben iki oğlumu evlendirdim ve birde 5 aylık dünyalar tatlısı begüm torunum var işte bu bambaşka bişey ....tüm annelere kucak dolusu sevgiler günümüz kutlu olsun ...gerçi daha babaanneler günü yok ama onuda ben icat etsem iyi olur...emeği geçenlere sevgiler....

374 NOLU MESAJ;
Bir başka konu fakat aynı amaca yönelik fikir ve temmenniler.Canım dostlarımın bizim için yazdıklarını buraya koydum.onlarada kura numarası verecegım.böylece onlarda katılmış olacaklar.yarın saat 18.00 e kadar tüm arkadaşlarımızı bekliyorum.birde elif ablam cevap verebilse çok güzel olacaktı.sergü kendisine haber verebildinmi ablam.

Annem canım sabır taşım benim anne olunca daha çok anladım senin değerini meğer ne zormuş insan yetiştirmek herşeyimizsin güzel annem uzaktada olsak yüreğim yüreğinin üstünde daima
seni çok seviyorum meleğim güzel yüzlü annem benim..
kibariyenin de dediği gibi senin kadar kimse sevmiyor annem..........a.s.

tüm annelerin anne adaylarının anne olmayı isteyenlerin anneler günü kutlu olsun allah anneleri başımızdan eksin etmesin kucak dolusu sevgiler....

canım çekilişe katılmak istiyorum . buraya mı yazıcaz acaba

evet burasıymış.ne yazıkki annelerimizi sadece anneler gününde durup düşünüyoruz sanırım.onun dışında anneler genelde bütün ihtiyaçlarımızı karşılayacağından emin olduğumuz yegane varlıklar.düşünün bakalım her şart ve durumda sizi sahiplenecek başka kimse var mı yeryüzünde.annelerimiz herşeyin en iyisini hakederken genelde bütün fedakarlığı onlar yaptığı için istekleri arzuları hep sonraya ertelenir.onlar için en büyük hediye çocuklarını sağlıklı, mutlu ,iyi yerlerde görmektir.bütün anneler hepimizin anneler günü kutlu olsun

Son düzenleyen: Moderatör:
Terlikler çok güzel. Şöyle hardal rengi yada krem rengi 36 numara bir teliğim olsa hiç fena olmaz sanırım . yazın rahat rahat giyeriz demi ama... alkisalkisalkis

Öfff Mehalimden önce yetişememişim :))

Ona verirseniz bende istiyorum :eek:))) eksik kalırım filan....

Düşüncenizden dolayı tebrikler, umarım ihtiyacı olan kişilere gider....

Hatta ben yetinmeyip model numaralırada yazayım demi kaydirigubbakcemile3

9004-97
9015-97
9090-56
8253-97 sanırım bu kadar yeter.....

AA unutuyordum bu arada kalliste de kırmızı renk istiyormuş:)))

98 senesinde buraya geldim ve o gun bugundur annemsiz anneler gunu kutluyorum,hep her anneler gunundede derimki,bidahaki anneler gununde annemin yaninda olcam diye,ama kac anneler gunu geldi gecti ,ben anneme gidemedim,3-5 dakkalik telefon hepsi bu,ve telefonu kapattiktan sonraki gozyaslari,,senağlama,

ilk once kendi annemin ve tum annelerin anneler gunu kutlu olsun,
Allahim onlarin acisini gostermesin
annesi yaninda olanlar cok sansli,kiymetini bilinyerimseniben

Sanırım çekilişe katılmak için buraya yazıyoruz.
Bende model yazayım inşallah çıkar.-tatlicadiarzu-
Herkesin anneler gününü kutlarım....a.s.
9004-51
8035-51
8720-4656 -38 numara.
Gerçi hepsi birbirinden güzel ama bence bunlar daha hoş ...

bu tür şans işlerinde bende hiç şans yoktur aşk ta kazandım ondanmıdır nedendir bilmem
kaydirigubbakcemile3
proje güzelmiş daha yeni konuştuk arkadaşlarla anneler günü için bi çekiliş filan olsa die

98 senesinde buraya geldim ve o gun bugundur annemsiz anneler gunu kutluyorum,hep her anneler gunundede derimki,bidahaki anneler gununde annemin yaninda olcam diye,ama kac anneler gunu geldi gecti ,ben anneme gidemedim,3-5 dakkalik telefon hepsi bu,ve telefonu kapattiktan sonraki gozyaslari,,senağlama,

ilk once kendi annemin ve tum annelerin anneler gunu kutlu olsun,
Allahim onlarin acisini gostermesin
annesi yaninda olanlar cok sansli,kiymetini bilinyerimseniben

Seni çok iyi anlıyorum canım. Annelerine yakın olanlara, sıkça görüşme imkanı olanlara
imreniyorum hep:nazar:. 13 yıldır bende gurbetteyim. Ama en azından uzakta da olsa varlığını,
bilmek, sağlıklı olması ve sesini duyabilmek çok güzel....a.s

meyabaa ben Emir Talha..gamyoncuiremsu

talhammmmm.jpg

bende istiyom bi tane tellik.. :ecrin_bebek:

anneme ilk annelee günü hediyesini veymiş oluyum nazlım ve sergü teesemin sayesinde.... Şeniz

heeem babamada hava atayıım.... senden önce ben aldım hediye anneme diee.... :icecream:

bu ayada anneme söölemeyin sakın ondan izinsiz buyaya geldiimi.. :emir_bebek: bana KK kadınların yeyi sen giyemezsin dio.. duyaysa ahh edey beni.... kötükedihüso

:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

8250-56
8253-97
8035-50 canım annem için 38 giyer

nerde yardım isteyen, anlamadığı şeyi soran veya yabancı kalan kadın görsem
hiç hor görmeden, yardım etmek isterim elimden geldiğince,
o kadına kızanlara, gülenlere sinir olurum içimde,
o kadının yerinde başka yerde benim annemde olabilir diye...... ANNELER NE YAPARSA YAPSIN HOR GÖRÜLMESİN yaşadığı koşullar o hale getirmiştir şimdiki koşullarla kıyaslamamalı bence...
ANNELER GÜNÜNÜZ (GÜNLERİ) KUTLU OLSUN........

meyabaa ben Emir Talha..gamyoncuiremsu

talhammmmm.jpg

bende istiyom bi tane tellik.. :ecrin_bebek:

anneme ilk annelee günü hediyesini veymiş oluyum nazlım ve sergü teesemin sayesinde.... Şeniz

heeem babamada hava atayıım.... senden önce ben aldım hediye anneme diee.... :icecream:

bu ayada anneme söölemeyin sakın ondan izinsiz buyaya geldiimi.. :emir_bebek: bana KK kadınların yeyi sen giyemezsin dio.. duyaysa ahh edey beni.... kötükedihüso

:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

ayy ayy ayy ben seni yerim cokacimcoook
inşallah o güzelliğine şansınız yaver giderde anneciğine terliğini verirsin:asigim: ..
ve hemen çık bakiim ne işin var burda senin annene sölicem :))

nasil olcak ki ben anlamadim biri bana anlatsin kac lira bedava mi kime gidiyor nasil gidio ? :roflol: ben bu aralar kafam cok karisik bana da anlatin sekerlerimmmmmmmmmm

nasil olcak ki ben anlamadim biri bana anlatsin kac lira bedava mi kime gidiyor nasil gidio ? :roflol: ben bu aralar kafam cok karisik bana da anlatin sekerlerimmmmmmmmmm

cadım olay şudura.s....

Sevgili dostlarımız,
Kadınlar Kulübü içerisinde oluşan sımsıcak dostluklar ve muhabbetlerdeki paylaştıkça artan mutluluklar ...
sahiplenmenin ,sahiplenilmenin her an hissedildiği sanal evimiz...
Bizlerde CARLA VERDE firması olarak bize kucaklarını açan siz arkadaşlarıma ufakta olsa bir hediye vermek istedik
Anneler gününe denk gelmesini istediğimiz bu organizasyon için de yapmanız gereken tek şey bu linkdeki

(Yeni Sezon CARLA VERDE'ler Sizlerle)

sayfamıza mesajlarınızı bırakmak ..
yazılan mesajlar arasından kura ile şanslı arkadaşlarımızı ,sevgili ablam SERGÜ ile beraber belirleyecegiz.
HEPıNıZıN ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN. (Darısı başıma )

20 şanslı arkadaşımız bu şık ve rahat terliklere sahip olacakdır..

nazlımmm & sergüzeşt

ayyyyyyy bende katılmak istiyorummm hihoyyyt
eğer kazanırsam anneciğime armağan ederim terlikimi:asigim:
ay çok heycanlıyımmm
benide yazın benideeee :sm_cool:

X