Yeni Sezon CARLA VERDE'ler Sizlerle

çok güzel bi uygulama olmuş.. tebrikler :)
bende katılayım annemin şansına ..tüm bayanların anneler günü kutlu olsun :)

bu arada terlikle son derece şık,sağlıklı ve rahat görünüyor. teşekkür ederiz :)

fikriniz çok güzel emeginize gönlünüze saglık.
bende katılıyım hiç şanslı degilimdir ama
ya tutarsa.a.s.

tüm annelerin anneler gün kutlu olsun .

arkadaşlar bende kardeşimin sansina katılmak istiyorum
inşallah hea.s.:enbuyukkk::enbuyukkk:kaydirigubbakcemile5rkez için güzel bir hediye olur

bende katılmak istiyorum anneciğim için =)

anneler günü için bu güzel düşüncenizden dolayı teprik ederima.s.

bu uygulamayı
yapan arkadaşlara sonsuz
teşekür ederim kızlar emeğinize gönlünüze sağlık arkadaşlar süpersiniz ya..)))))

ya ben yazmıştım biryere mesaj amaaa -tatlicadiarzu-
burayada yazayım dedim
banada banada hihoyyyt
sergü dünürümmm alkisalkisalkis
nazlımm alkisalkisalkis

bütün annelerin ve anne adaylarının, ve evlatlık alıpta onlara sadece annelik yapmaya çalışan çok değerli annelerin <çünkü emek veren annedir benim nazarımda> anneler gününü yürekten ,sevgiyle kutlarım...mutlu kalın...

bende katılmak istiyorum... tüm meleklerin anneler günü kutlu olsunn..terlikler çok süper yaa beğenirsem alırım valla rahat görünüyoor..annemede ablamada alayım barii

barzey
Editör

numaran 375 BARZEY
--------------------------------------------------------------------------------

ılk mesajı ben bıraktım bile..
Sizide tebrik ederim böyle güzel bir organizasyona vesile olduğunuz için
Öperim kocaman..

--------------------------------------------------------------------------------

rapunzell_82
Lale

NUMARAN 376 RAPUNZEL BOL ŞANS

hedıyeler guzellermıs

eylul_13
Editör

NUMARANIZ 376

Mesaj Linki

Umarım şanslı kişi hepsi biribirinden güzel olan terliğine kavuşur ve şimdiden bütün bayanların anneler günü kutlu olsun

ŞENıZ Editör

NUMARANIZ 377

Mesaj Linki

nazlım & sergüm
ikinize de çok teşekkür ederim böyle bir çekiliş hazırladığınız için..
gelin ikinizi de kocaman, sulu sulu öpem Şeniz

Ocean
378
#7 Bugün, 14:23
mavrulam
Evlensem de kurtulsam

Meslek: Memur
Medeni Durumunuz: Bekar
Eğitim Durumunuz: Lise
Yaşadığınız Yer: Kocaeli Giriş tarihi: Jan 2007
Ruh Halim:
Blog Yazıları: 1
Yemek Tarifi: 65

Mesaj Linki

Bende katılayım bari...
Herkese bol şanslar...

mavrulam
Kullanıcının Profilini Göster
mavrulam kullanıcısına özel mesaj gönder
mavrulam kullanıcısına ait bütün mesajları ara
ırtibat listesine mavrulam üyesini ekle
Blog Yazıları

#8 Bugün, 14:23
PinkRose
Orkide

Meslek: Ev Hanımı
Medeni Durumunuz: Evli
Yaşadığınız Yer: Çanakkale
Kan Grubunuz: 0 Rh+ Giriş tarihi: Jun 2008
Ruh Halim:

Mesaj Linki

çok güzel bir şey düşünmüşsünüz tebrik ediyorum hem sevindiriceksiniz hemde ürünleriniz daha çok bilinip tercih edilecek çok teşekkürler

PinkRose
PinkRose kullanıcısına özel mesaj gönder
PinkRose kullanıcısına ait bütün mesajları ara
ırtibat listesine PinkRose üyesini ekle

#9 Bugün, 14:31
incitanemtuana
ALDIGIM EN GÜZEL HEDIYEM

Meslek: Güzellik Uzmanı
Yaşadığınız Yer: ısviçre Giriş tarihi: Dec 2007
Ruh Halim:
Yemek Tarifi: 17

Mesaj Linki

bende msj imi brakdim haber etdiginiz icin tskler
cok ince düsünülmüs heleki anneler günü icin illa anne olmakda gerekmez kk araciligiyla sizin araciliginizla tüm kadinlarin nekadar özel oldugunu hatirlatmis oldunuz cok tskler
sansli olan 15kisinin icinde bulunamasam bile onlar adina yine cok sevinirim

tümm kk bayanlarinin anne olanlarin anne adayi olanlarin ve birgün anne olacak herkezin anneler gününü kutluyorum
rabbim herkeze nasip etsin bu güzel duyguyu insallah

incitanemtuana
incitanemtuana kullanıcısına özel mesaj gönder
incitanemtuana kullanıcısına ait bütün mesajları ara
ırtibat listesine incitanemtuana üyesini ekle

#10 Bugün, 16:29
LıLLYUM
ecem kızım

Meslek: Ev Hanımı
Yaşadığınız Yer: Uşak
Kan Grubunuz: 0 Rh+ Giriş tarihi: Feb 2007
Ruh Halim:
Yemek Tarifi: 1

Mesaj Linki

süpersinizz arkadaşlarrr

Son düzenleme:
bende katılmak isterimmmm...

tüm annelerin anneler günü kutlu olsun..gerçekten cennet annelerimizin ayakları altındaa :))

Anne değilim ama ben de çekilişe katılmak istiyorum.Burda bir 4 katlı mağaza var.Carla verde satılıyordu.Sanki sahibi benmişim gibi böbürlendim :)Yalnız fiyatlar burdakine göre çok pahalıydı.Yakından gördüm geröekten çok güzel modelleri var.Hepsi benim tarzım değil ama olanlar çok güzel.

Annemin ve tüm annelerin anneler gününü kutluyorum.

Son düzenleme:
bende katılmak istiyorum şimdiden tüm annelerin ve anne adaylarının anneler gününü kutluyorumŞeniza.s.

merhabalar gerçekten hepsi çok güzel.. ben uzman estetisyenden sorunlarınıza çözümler topiğini açan ve kk de elimde geldiğince arkadaşlarına yardımcı olmaya çalışan sevilay dinçer ayak numaram 36 kurada çıkar mı bilmem ama canınız sağolsun şimdiden kazana arkadaşlarım güle güle kullansınlar...sizlere ömür boyu mutluluklar

ben de bugün anneme , anneler günü hediyesi olarak terlik aldım ve kargoyla teee balıkesire yolladım..... annemin ve tüm güzel yürekli annlerin de anneler gününü kutluyorum..

carla verde terlik modelleri de çok rahat görünüyor.. şimdiden şanslı arkadaşları tebrik ediyorum....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…