Yeni Sezon CARLA VERDE'ler Sizlerle

terlikler gerçekten çook güzel..
bende çekilişe katılmak istiyorum
pek şanslı değilimdir ama kısmet diyelim.

duyduk duymadık demeyin....hediye terliklerimiz sizleri bekliyor..yapmanız gereken sadece CARLA VERDE mizin sayfasına yazmak.
.sizleri çok seviyos.para almıyos..hediye ediyos..hadin gari sizi bekliyos....

DENİZ--------- 25710 ÇEKİLİŞ NUMARASIDIR

Son düzenleme:
ılk ben yazıyım pek şanslı değilimdir ama belki Carla verde bana şans getirir..
Hadi bakalım...,
Ayrıca sizide tebrik ederim böyle güzel bir işie imza attığınız için.

carla verde inanılmaz güzel modelleri...bende çekilişe katılmak istiyorum..umarım anneler günü hediyem carla verdeden olur

öncelikle bu jestinizden dolayı sizlere teşekkür etmek
istiyorum...bunu düşünmeniz bile çok ince bir davranış...
ben de şimdiden bütün bayanların Anneler Gününü kutlamak istiyorum...
bütün bayanların dedim çünkü,bugünü
kutlamak için bence anne olmak şart değil,
o annelik duygusunu içinde hisseden herkesin kutlu olsun...
sevgiler...

Bende pek şanslı değilimdir ama terliklerin modelleri gerçekten çok güzel 8047 ile başlayan bir ürün vardı taba renkli sanırım o model hoşuma gitti bence fiyatlarda uygun süper :lepi:

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
bende cekılıse katılayım..
sansım benımde ıyı degıldır:nazar:

ayırıca tum annelerın annelerın gunu kutlarım a.s.:1hug:
anne adaylarınıda unutmayalım..:1hug:

meodeller çok güzel bende çekilişe katılmak istiyorum kazanamasam bile nereden ulaşacağımın bilgisini rica ediyorum

böyle bi güzelligi bizlere sundugunuz icin öncelikle cok tsk ler
nekadar ince düsünülmüs
heleki anneler gününe özel olmasi anne olalim olmayalim biz kadinlarin nekadar degerli oldugunu bir kez daha hatirlatmis oldunuz
bende burdan sizin araciliginizla ANNE OLAN ANNE ADAYLARINI VE ANNE OLMAK ISTEYEN tüm kk bayanlarinin anneler gününü tüm kalbimle kutluyoruma.s.:nazar:

bizleri seviyonuz para almıyonuz hediye ediyonuz bizlerde sizi çok seviyoruz adiyosssss

Hediyeleri dağıtmaya devam ediyos....sayılarını da 20 tane yapıyos..para kazanmak hiç istemiyos..sizi biz çok seviyos..

MUNE ABLA ÇEKİLİŞ NUMARASI.(ABLALARIM BENİM DİĞER LİNKE BAŞVURUDA BULUNDUKLARINDAN KENDİLERİNİ BURAYA ALIYORUM Kİ çekilişe katılabılsınler)

Son düzenleme:
X