Yeni Sezon CARLA VERDE'ler Sizlerle

lilacım benimde terliğim küçük geldi canım
galiba senin ablana benim modelden 38 numara lazımmış ben benimkini senin ablana vereceğim senin ve benim terlikleri sergüm yeniden gönderecek
seninle iletişime geçelim özelden :))

Sergüynen Nazlımm, analar günü münasebetiylen yaptığınız (daha doğrusu aynı güne denk gitirdiniz uyanıklar sizi) bu çekilişten dolayı sizleri canı yürekten kutlar başarılarınızın devamını temenni ederim.

İmza: Bir dost-tatlicadiarzu-

Hani olurda kazara kurada neyin çıkarsam iki mesaj üstte smhsmh'nin koyduğu bir model var ondan istiyorum, haberiniz olsun

İmza: Yüzsüz üye sositososito

Sergüynen Nazlımm, analar günü münasebetiylen yaptığınız (daha doğrusu aynı güne denk gitirdiniz uyanıklar sizi) bu çekilişten dolayı sizleri canı yürekten kutlar başarılarınızın devamını temenni ederim.

İmza: Bir dost-tatlicadiarzu-

kuzu sen hala almadınmı terlik
benimki geldi gerçekten çok güzel
ama accuk küçük oldu ayağıma
bende onu anama hedaaye edecem,kendime 1 numara büyüğünü istedim :lepi:

benimde terliklerim dün elime teşekkürler arkadaşlar çok güzel dilekleriniz içinde teşekkürler çok beğendim çokkkkkkkkkkkkkkkk çok duygulandım birde resim çekince koyarım güzel dostluklar içinde ayrıca teşekkürler hihoyyyt

Son düzenleme:
Hani olurda kazara kurada neyin çıkarsam iki mesaj üstte smhsmh'nin koyduğu bir model var ondan istiyorum, haberiniz olsun

İmza: Yüzsüz üye sositososito

la kuzu benimkide ondan
hani sen sorduydunya şimale ayak parmakları fırlıyomu diyo
aha sölüyom
hiç fırlamıyo ki benim bide çok uzun ayak parmaklarım o halde bile fırlamadı yani için rahat olsun
bide kalıbı biraz küçük galiba normalde 38 giymeme rağmen 38 küçük geldi ona göre aklında bulunsun

ya bende çekilişe katılmak istiyorum sergü bi tane aldık ama olsun belki bir tanede hediye olarak alırız bende bir anne olaraktan benide katın çakilişe nazşı ve sergü teşekkürler şimdiden muckkkkkkkkkkkkkkk

Son düzenleme:
terlikleriniz süper valla emeğinize sağlık cok güzeller hayırlı satışlar bende çekilişe katılmak istiyorum bende varım bendehihoyyyt

teşekkürler

Merhaba,
Çok ince bir düşünce...Bu jestiniz ile, çekilişte hediye çıksın çıkmasın, mesajınızı okuyan herkesin yüzüne birer gülücük kondurdunuz.Teşekkürler.
Sevgiler
Ram

sergücüm bende katılmakm istiyorum benide ekleyinnnn............bitane aldım bitanede annem için olr bakalım....

arkadaşlar 301 inci mesajdan itibaren buraya mesaj yazan bütün arkadaşlarımız çekiliş hakkı kazanmış olacaklar bizden terlik alan almayan herkesi bekliyoruz a.s.

X