Yeni hamile olanlar beraber kilo takibi yapalim mi?

İyi geceler kızlar yarınki tartiya hazır değilim ama kaçış yok bakalım
Uyanınca balli süt
Kahvaltı 2 yumurta peynir zeytin bazlama salatalık
Ara ceviz kurabiye ceviz baya tükettim aşırı derecede
Aksam biraz kabak sote biraz makarna ve et sote pide yanında gazoz

günaydın kızlar hayırlı cumalar hepimize..

sabah ki kilom 88.9 20 bin küsur adım attım birgun de 31500 adım atmıştım.
sadece tatil dönüşü 17 bin adim oldu..sanirim saray muhallebisi bana kilo olarak döndü.. bir yerde hata yapiyorum ama nerde kafayi yiyecem..

Ah cnm.nerde. sanci manci gitti. Dun gece yattim hastaneye. Acilma 3 cm de kalıyor, sancilarim.vardi gitti. Suni sanciyla dogurcam sanırım. Allah guc versin ama halim gucum.kalmadi dun sabah 5 den beri çekiyorum.
Suyun geldi mi cnm senin? Gelmediyse çıkarsalardı ya demekki gerçek sancı diilmiş yoksa niye artmasınki

Sabah: 1 yumurta, zeytin peynir domates salatalık, bolca roka tere dereotu

Ara: Türk kahvesi

Öğle: 3 dilim pizza

Ara: 1 kutu İncir ceviz tahıllı activia yoğurt

Akşam: 1 kase mercimek çorbası, 2 köfte, 1 dilim karpuz

Ara: 1 kase yeşil erik

Ah cnm.nerde. sanci manci gitti. Dun gece yattim hastaneye. Acilma 3 cm de kalıyor, sancilarim.vardi gitti. Suni sanciyla dogurcam sanırım. Allah guc versin ama halim gucum.kalmadi dun sabah 5 den beri çekiyorum.
Bebesin naz yapıyor annesi suyun gelmediyse kendini sıkma bol bol uyu yemek ye dinlen enerjini topla, bugün yarın gelecem diyor

Canım beklesen mı acaba ya kendi sancini suni sancı da kolay değil galiba yaşamadım ama okuduğum kadarıyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…