yeni evliyim aldatıldım

birde askerdeyken ihanet ediyo..insan askerdeyken sevdigini özler ..sevdigini arar ilgi bekler...ne bicim insanlar var yahu...artik insanlik namina birsey kalmamis galiba bu erkek milletinde,,tabi dürüst serefli erkeklerde vardir ama allahtan korkmayanlarin sayisi daha cok gibi

bence affetmeyin..bu heriften bencede hayir gelmezzzzzzz

25 günlük evli birinin 2. hattı olsun, cinsel içerikli mesajlar atsın pes doğrusu. bence daha başındayken bitirin sonra daha çok başınız ağrır. bekara koca boşamak kolay diye düşünebilirsiniz ama, yeni evliye koca boşamak senelik evliye koca boşamaktan daha kolaydır :hulya:

Yuhh, adamdaki pişkinliğe bak ya.. Küçücük bi çocuk gibi oyun oynuyor resmen. Cinsel içerikli mesajlar alıyor ve atıyormuş bi de. Be adam, evlisin sen artık. Karın yanı başında.. Daha ne denir ki yani. Kusura bakmayın ama eşiniz böyle olduğu sürece bu evlilik yürümez diye düşünüyorum.

canımm seni benden ii kimseye aldatılmaz aynı kaderi yaşıyoruz üstelik ben hamileyimde.. allah güçversin bizee..

allah böyle insanları şu mübarek günlerde ISLAH etsin akıl fikir versinCADIARZU

ayy kesinlikle katılıyorum.....

erkek milleti işte diyeceğim.. hakaten allah ıslah etsin

yokmu karsımıza çıkacak adam gibi

Saygılı olacak
emek harcayacak
vefalı
güven verecek
ilgisini gösterecek

birisi..

özetle gercekten sevecek birisi CADIARZU

ya arkadaslar hepimiz ayrıl brak gitsin diyoruz ama evlilik öncesinde yasadıkları bir takım sorunlarda onların ilişkisini bu asamaya getirmiş olabilirler bi kere eşinin yası çok küçük 88'li o yastaki birinin tabiki aklı havada olacak sen mi ısrar ettin evlilik konusunda anladıgım kadarıyla olgun birisi evlilige hazır birisi böyle davranışlar yapmaz ya görücü usulu bir evlilik ya da seni çok pasif görüyor o nasıl olsa evde oturur ben yaparım gibi....

tüm bunları yapıp bide affet beni diye yalvarmış pes doğrusu yaparken aklı neredeymiş ayrıca sen onun yollarını gözlerken o gününü gün etmiş :kızgın:
bi laf vardır sarmısağı gelin etmişler de 6 ay kokmamış aynısını kocan yapmış işte hatta o daha 25 günlük bi evlilikte yapmış olur şey değil hiç mi düşünmemiş seni :KK43:
iyice düşünmen lazım herşeyden önce ona bi daha güvenip güvenmiceğini düşünmelisin.. Allah kolaylık versin :Saruboceq:

ya arkadaslar hepimiz ayrıl brak gitsin diyoruz ama evlilik öncesinde yasadıkları bir takım sorunlarda onların ilişkisini bu asamaya getirmiş olabilirler bi kere eşinin yası çok küçük 88'li o yastaki birinin tabiki aklı havada olacak sen mi ısrar ettin evlilik konusunda anladıgım kadarıyla olgun birisi evlilige hazır birisi böyle davranışlar yapmaz ya görücü usulu bir evlilik ya da seni çok pasif görüyor o nasıl olsa evde oturur ben yaparım gibi....

katlyorum arkadaşım o kadar kolaymı ayrlmak heleki 25 gnlukken pişman oldysa bncede dene bir sure hala hata yapmaya dewam edyosa brak gtsn sonucu merak edyorum bilgi werrsn heralde arkdaşm eyvahedigeldismile

ay ne zor yaa insan ne uumutlarla evleniyor sonuca bak
valla nediyebilirimki bosanda diyemiyorum bosanmada diyemiyorum

"senin hakkında ondan bilgi almak için" ne demek ya
insan eşine bunu der mi..
süründür bence..hemen ayrıl demek bize kolay geliyor tabi..
daha 25 gün olmuş yazık yaa..
bekle biraz..tavırlarına göre hareket et bence

ben aldatsam affedermiydin dedim bana dediki o zaman sende aldat durum eşitlensin ama beni affet lütfen dedi

yuuuuuuhhhhh artık ya... kafamçokkarıştı bu adamda ne namus ne ahlak kalmış. ne demek ben aldattım sen de aldat :1shok: canım bırak gitsin böyleleri yola gelmeeeeeeezzzz. kadınız biz inan erkeklerden çok daha güçlüyüz. bırak gitsiiiiinnn... aç boşanma davasını nafaka mı alıyorsun tazminat mı alıyorsun her neyse o paraları çatır çutur harca :kahve:

25 günlük evliyken bunları yapan adamdan hayır mı gelir? birde utanmadan yaptığı şeylere aklınca kılıf uyduruyor:eek:lmaz:

arkadasım cok gecmıs olsun oncelıkle. bence buraya yazarak bıle zaman kaybedıyorsunuz. kadınlık gururunuzu kırmıs sizin daha 25 gün yuh yani. gidin alenizin yanına. evden kovucak halleri yok heralde. babanızada anlatın durumu gerekirse. baktınz yok kızım git evimizden diyorlar gidin evinize. atın kocanızın eşyalarınıda balkondan. kilidide değiştirin verin mahkemeye.sürünsün. bunlar ancak bundan anlar.:eek:klava:

arkadasım cok gecmıs olsun oncelıkle. bence buraya yazarak bıle zaman kaybedıyorsunuz. kadınlık gururunuzu kırmıs sizin daha 25 gün yuh yani. gidin alenizin yanına. evden kovucak halleri yok heralde. babanızada anlatın durumu gerekirse. baktınz yok kızım git evimizden diyorlar gidin evinize. atın kocanızın eşyalarınıda balkondan. kilidide değiştirin verin mahkemeye.sürünsün. bunlar ancak bundan anlar.:eek:klava:

Çok güzel anlatmışsın canım.Ya nasıl şerefsiz insanlar var gül gibi 25 günlük eşini nasıl altarır pes yani.Canım sen hakikatten kendin bilirsin ama 25 günlük seni aldattığına göre 1 veya 2 yıl sonra üstüne kumada getirir

X