Yeni evliyim Aldatıldım fikirlerinize ihtiyacım var...

Merhaba bayanlar,
Günlerdir yakınımda ki kişilere anlattım ancak benim avutulmaya değil gerçek fikirleri duymaya ihtiyacım var.nasıl başlayacağımı Bilmiyorum.2 yıllık evliyim eşimle 4 yıllık bir flört döneminden sonra evlendik.geçtiğimiz hafta Çarşamba günü bir vesile ile bir kızla konuştuğunu gördüm telefonunda mesaj içeriklerini okuyamadım ancak günlerdir mesajlaşılmış.gecenin 4nde evimizde büyük huzursuzluklar yaşandı.Ailesini çağırdım yalan üzerine yalanlar söyledi.hatalıyım ama 2 3 gün basit bi konuşmanın ötesi yok dedi.dün kız ile konuştum.evlenmiş boşanmış 1 çocuk annesi.9 ay önce tanışılmış o dönem bir kez görüşülmüş 2 hafta önce tekrar eşim ona mesaj atmış ve konuşma tekrar başlamış üzerine birkez daha görüşülmüş.Evlenmeden önce sevgiliyken böyle bi durum yaşanmıştı ancak evlendiğimiz de yapabileceğine ihtimal vermedim evlendikten sonra o güveni bana bi anda vermişti çok güveniyorum ben sana derken kısa süre sonra bu olaylar çıktı ortaya.eşimin bana olan sevgisinden hiçbir şüphem yok seviyor asla da kaybetmek istemiyor perişan günlerdir tabi benimle kıyaslanmaz İnan’ın kendimde değilim ne yaptığımı bilmiyorum bi an oluyor kendimi iyi hissediyorum bir an oluyor hemen kaçarak uzaklaşmak istiyorum bi an oluyor ağlamaktan heba ediyorum kendimi bi an oluyor sanki ben çok güçlüyüm hissi geliyor.ikimizde birbirlerimizi çok seviyoruz ama güven saygı hiçbirşey kalmadı.pişman affet diyor ben dersimi aldım bi tokat gibi çarptı yüzüme diyor ama cümlelere de inancım kalmadı.ne yapmam gerek içinde bulunduğum bu ruh halini nasıl atlatabilirim evliliğim için önerileriniz neler?ne yapmam daha doğru?kalıp mücadele mi etmeliyim gidip kendimi mi iyileştirmeliyim?yardımlarınızı ve dualarınızı eksik etmeyin...
Ben 3 aylık evliydim aldatıldığımda. Boşandım. Affet yalanlarına inanmayın. Siz nişanlı iken yakalamışsınız neden evlendiniz ki? Ben yakalasam asla evlenmezdim. Yol yakınken yol verin. İki kere yapan 20 kere daha yapar. Şu bir gerçek seven insan aldatmaz. Siz aldatır mıydınız eşinizi severken? O niye aldatıyor o zaman? Sizce seviyor mu yani sizi

Sizi çok sevseydi gözü sizden başka kimseyi görmezdi. Hem de yeni evliyken. Bu adam sizi sadece evlenilecek biri olarak görmüş. Eğlenmek için de başkalarını tercih ediyor. Ortada sevgi falan yok. Bence siz tek taraflı seviyorsunuz. Üzgünüm aslında duymak istedikleriniz bunlar değil muhtemelen ama durum böyle. Eğer bir defa aldatsaydı belki bir daha yapmam deyişine inanabilirdiniz ama ikinciyi yapıyor ve alışkanlık olmuştur. Bu iki defa sadece sizin yakaladığınız. Kim bilir belki başka da vardı. İyi düşünün bir süre çocuk falan da düşünmeyin. Allah yardımcınız olsun.

Arkadaşlar boşuna yazıyorsunuz buraya açılan bu tarz konular genellikle küçükte olsa bir umut ışığı bulmak onu da bir iki cümleden cımbızla çekip almıştır zaten konu sahibi ister boşansın ister boşanmasın bize ne ya boşverin

eşimin bana olan sevgisinden hiçbir şüphem yok seviyor asla da kaybetmek istemiyor .

Bu cümleler affedeceğinizi ve yeniden aldatilacaginizi gösteriyor.
Evlenmeden önce aldatmış affetmişsiniz, simdi aldatmış yine affedeceksiniz,yeniden aldatacak.. kısır döngüye girmiş sizin ilişkiniz

Aldatmayan, başka kadına kısa mesaj bile atmamış kocalarına acaba beni seviyor mu diye şüpheyle yaklaşan kadınlar varken
Sizin kaç defa aldatmış kocanızın sevdiğine bu kadar inanmanız takdire şayan

Canım sen sevgili iken bile bile gol demişsin zaten affetmişsin.. Aldatan kişi affedildiği için yine yapar ki yapmış.. Siz ikinciyi affederseniz üçüncü aldatma buluşmak kadar masum olmaz benden demesi. Bir de beni seviyor da nedir siz başka bir erkek ile buluşup mesajlaşsanız eşiniz beni seviyor falan der miydi? Namus kadına özgü değildir hanımefendi

Siz o adamı her seferinde halledersiniz.Kendinizce bahaneler de bulmuşsunuz zaten. Bari korunmasız cinsel ilişkiye girmeyin de hastalık bulaşmasın.O adam size her türlü şeyi taşır.

Merhaba bayanlar,
Günlerdir yakınımda ki kişilere anlattım ancak benim avutulmaya değil gerçek fikirleri duymaya ihtiyacım var.nasıl başlayacağımı Bilmiyorum.2 yıllık evliyim eşimle 4 yıllık bir flört döneminden sonra evlendik.geçtiğimiz hafta Çarşamba günü bir vesile ile bir kızla konuştuğunu gördüm telefonunda mesaj içeriklerini okuyamadım ancak günlerdir mesajlaşılmış.gecenin 4nde evimizde büyük huzursuzluklar yaşandı.Ailesini çağırdım yalan üzerine yalanlar söyledi.hatalıyım ama 2 3 gün basit bi konuşmanın ötesi yok dedi.dün kız ile konuştum.evlenmiş boşanmış 1 çocuk annesi.9 ay önce tanışılmış o dönem bir kez görüşülmüş 2 hafta önce tekrar eşim ona mesaj atmış ve konuşma tekrar başlamış üzerine birkez daha görüşülmüş.Evlenmeden önce sevgiliyken böyle bi durum yaşanmıştı ancak evlendiğimiz de yapabileceğine ihtimal vermedim evlendikten sonra o güveni bana bi anda vermişti çok güveniyorum ben sana derken kısa süre sonra bu olaylar çıktı ortaya.eşimin bana olan sevgisinden hiçbir şüphem yok seviyor asla da kaybetmek istemiyor perişan günlerdir tabi benimle kıyaslanmaz İnan’ın kendimde değilim ne yaptığımı bilmiyorum bi an oluyor kendimi iyi hissediyorum bir an oluyor hemen kaçarak uzaklaşmak istiyorum bi an oluyor ağlamaktan heba ediyorum kendimi bi an oluyor sanki ben çok güçlüyüm hissi geliyor.ikimizde birbirlerimizi çok seviyoruz ama güven saygı hiçbirşey kalmadı.pişman affet diyor ben dersimi aldım bi tokat gibi çarptı yüzüme diyor ama cümlelere de inancım kalmadı.ne yapmam gerek içinde bulunduğum bu ruh halini nasıl atlatabilirim evliliğim için önerileriniz neler?ne yapmam daha doğru?kalıp mücadele mi etmeliyim gidip kendimi mi iyileştirmeliyim?yardımlarınızı ve dualarınızı eksik etmeyin...

He he Çok seviyor eşiniz pujajajjajajjahajajj

Off yanlız iyi güldüm jsjsjsjdh

Ne mücadelesi yahu. İki kere yapmış, üçüncüsünü yaşamak için mi devam edeceksiniz?

O sizin için mücadele eder miydi?

Hanımlar tekrar merhaba,
Ne olursa olsun benimle aynı durumu yaşayan kişilerin yazdığını yorumlar bana kendimi daha iyi hissettirdi,5 gündür ailemin yanındayım kendisi her gün bi şekilde geliyor buraya,kararlarımı dün gece net bir şekilde aldım.böyle bi durum yaşayan bir insanın ruh halini gönül kırıklığını güven problemini ve ne kadar sağlıklı kararlar alabileceğini empati yaparak hissedin isterdim.benim avutulmaya değil gerçekleri duymaya ihtiyacım var cümlesini çok yanlış anlamışsınız bunun karşılığı midesiz,kocasına kaçmıştır gibi alay cümleleri asla olmamalı.insanlığın kalbi ne zaman bu kadar taşlaşmış olabilir.birçoğunuz günahında payım olduğu için çok üzgünüm..

Kendini kandirma tatlım resmen aldatilmissin ve seni sevdiği de yok. Kenarda eş dursun dışarda hayatımı yasarim diyor. Zerre umurunda değilsin malesef ki.

Hanımlar tekrar merhaba,
Ne olursa olsun benimle aynı durumu yaşayan kişilerin yazdığını yorumlar bana kendimi daha iyi hissettirdi,5 gündür ailemin yanındayım kendisi her gün bi şekilde geliyor buraya,kararlarımı dün gece net bir şekilde aldım.böyle bi durum yaşayan bir insanın ruh halini gönül kırıklığını güven problemini ve ne kadar sağlıklı kararlar alabileceğini empati yaparak hissedin isterdim.benim avutulmaya değil gerçekleri duymaya ihtiyacım var cümlesini çok yanlış anlamışsınız bunun karşılığı midesiz,kocasına kaçmıştır gibi alay cümleleri asla olmamalı.insanlığın kalbi ne zaman bu kadar taşlaşmış olabilir.birçoğunuz günahında payım olduğu için çok üzgünüm..
İki kere aldatılan ben değilim, sensin. Üstüne hala seviyor, hissediyorum diyorsun. O yüzden "kocasına dönmüştür" cümlelerini okuyorsundur belki de.

Hanımlar tekrar merhaba,
Yavrum yorumları okumadım sadece konunu okudum ve kan beynime sıçradı artık aç gözünü kocan ve o bayan senin kadar saf temiz değil kendini kandırıp kendine bunu yapma evet çok zor bende aldatıldığımı öğrensem tramva olur ama asla inanmaya meğillenmem neden affedesin bir daha aldatılmak için mi ??
Eşine yakıştıramıyosun ama o bayanla belki yattı kalktı.
Bunları düşününce senin sevgin devam ediyor mu gerçekten ??
Allah aşkına kendine gel ya şurda ki tüm bayanlar iyiliğin için konuşuyorlar çevrende aman devam edesin uzamasın modundadır 9 aydan bahsediyorsun 9 saati bile ne kadar iç acısı sen 9 aydır diyorsun ve daha 2 senelik evlisin daha.
2 senelik evliyken bunu yapan kocan 20 sene sonra neler yapmaz ki.
Gücünü farket bu iğrençliği rica ederim kendine yapma tabi ağlıcak sızlanacak pişmanım diyecek kanma yavrum kanmaaa timsah bunlar

X