Yeni evliydim kocam ayrilmak isiyor...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Semtember_89 özel mesajla bildirdim sizde bildirin editörler fake olduğuna kanaat getirirse konuyu kapatıp elbet konu sahibine gereken mesajı verirler... Kimse bizimle dalga geçemez yazık bu kadar insan vakit ayırıp yorum yapıp bide tartıştı

E madem baskalari vardi, onlarla evlenseydin. Bu adamdan daha kötü olacagini sanmiyorum.

Mesela arkadaslik bile degil. Aile ile beraber yasamayi bile kabul etmissin. Klasik görücü bile degil. Desen ask sevgi yok ama "mantik" karari ile beraberiz. Yurtdisinda senin ile konusmayan biri ile, ailesi ile yasamanan neresi mantikli?

Bu konuyu nerden tutsan elinde kalan cinsten.

Bildirim üstüne bildirim konu nerden engelleniyor konu sahibine komiklik yapmak için üye olmadım bu siteye...kızmaya başladım nerden şikayet ediliyor ya çıkamadım şu fake konudan....

Bildirim üstüne bildirim konu nerden engelleniyor konu sahibine komiklik yapmak için üye olmadım bu siteye...kızmaya başladım nerden şikayet ediliyor ya çıkamadım şu fake konudan....
Galiba en üste takibi bırak var ordan yapılıyor. Emin değilim ama

Sevgili editörler lütfen bu konuyu incelermisiniz Bi dolu tutarsızlık ve konu sahibinin verdiği imaj ve cevaplara tuhaf tutarsızlıklar var ben söylediklerine inanmıyor ve konuyu eğlenmek amaçlı yazdığından şüpheleniyorum lütfen konuyu incelermisiniz Mune

Dediğin kadarı ile adamin bir kız var yani daha önce de bir evlilik yapmış neden eşinden ayrılmış merak ettim bide sen daha bakire bir genç kızsın neden bir çocuklu adamla evlendin ki niye kabul ettin görücü usulü dediğin için söylüyorum birbirimizi seviyoruz deseydin dicekdim aşk a boyun eğmişler ama sizin durum çok farklı

Kusura bakma yarisina kadar okudum ama, sen kendi kendine evlenmişsin. Ve adam en basindan beri tavrini belli ederken sende devam etmişsin. Yurtdışında olması mi cazip geldi? Yoksa yaşın çok mu gecti de baska kismet bulamam diye düşündün de böyle herseyi kabul ettin?

Adamı hem burada mahkemeye verin hem de Alman konsolosluğuna sorun ve Almanya’da dava açılabiliyor mu diye araştırın. Adam evlenmeye değil üç hafta tatil ve cinsellik yaşamaya gelmiş. Ailesi de kendilerine köle almaya gelmişler. Kızlar kabul etmeyin lütfen . Yabancı bir ülkede dil bilmeden böyle insanlara güvenerek yaşamaya evet demeyin.

Bu kişi (kişi dicem çünkü asla adam değil bu hitabı dahi haketmıyor) senin sadece duygularınla oynamıs. Hiç bir zaman haketmemiş ki seni. Hiç bıseyle ilgilenmemiş aslında sana nişanlıyken dahi yaptıklarıyla o kadar mesaj yollamış ki ben adam değilim diye sen anlayamamışsın. Çok çok üzüldüm gerçekten bu kadar kolay olmamalı.

Adam yurt dışında zengin parası var diye, nişan zamanında yüzünü göstermesine rağmen resmen peşinden koşmuşsunuz. Sevmediği apacık belliymiş. Şimdi namusumls oynadı muhabbeti yapmayın. Ondan önce siz kendi onurunuzla oynatmışsınız

Kusura bakmayın siz bilerek lades demişsiniz
Adam daha en başından kendini çok açık belli etmiş siz yine de devam etmişsiniz
Gelinliğe laf edilmiş - ki gelinlikten daha doğal bir istek ne olabilir?
Maddi açıdan sürekli size laf söylenmiş
Nişanlılık döneminde kalkıp da yanınıza gelmemiş tanımak zaman geçirmek adına
Mesajlarda yazdıklarınıza göre gayet soğuk konuşmuş
Size küçük hediyeler sürprizler yok - ki zaten sevgililik yaşamamışsınız yaşayacağınız en tatlı dönem nişanlılık onda da hiçbir çaba göstermemiş.
Siz bile bile devam etmiş evlenmişsiniz
Normalde düğün gecesi kalınacak yer önceden ayarlanır ve o gece çok özeldir
İlk gecenizi ailesiyle aynı evde yaşamayı nasıl kabul ettiniz?
Size ilk gecenizde sıcak davranmayan sizi ilkinize hazırlamayan bir adama devam etmesi için nasıl izin verdiniz ve balayınızda da aynı şekilde devam etmesine izin vermişsiniz.
Siz kendinize en ufak değer verme işiniz ki adam size değer versin?
Adam kullanmış işini görmüş sonrada başından atmaya çalışıyor.
Zaten "normalde başlık parası verme durumu" olması apayrı bir dava. Hala başlık parası var herhalde sizin oralarda.
Bence yatıp kalkıp dua edin adam sizi boşamak istiyor
Bir de boşamak istemese zorluk çıkarsa bir ömür bu pislikle yaşamayı da kabul ederdiniz siz.
Ben olsaydım çekişmeli boşanma davası açar maddi ve özellikle bol sıfırlı bir manevi tazminat ister yoluma bakardım.
Kendinize biraz saygı duyun
Adamın bir sizin üstünüze basmadığı kalmış yazık

Çünkü avrupaci adam bizim ordada var böyle avrupaci olsunda oraya gideyim de nolursa olsun kafasında olanlar

Kesinlikle

Aynen oyle bacim hani belki bana yapilmista olabilir diye hocaya bile gorundum muska olup olmadigini soylemiyo iste ruyasini gordum duzelecek hersey iyi olacak dedi ama ben duzelmesinide istemiyorum ben boyle bi insanla yasayamam
Siz bu kafayla daha çok ağlarsınız namusunuz gitti diye değilde neden bu kadar cahilim diye ağlayın bence

Ya bisey dicem bunlari bile bile nasil evlendiniz? Bu bir klasik gurbetcu türk erkegi. Yurt disinda kesinlikle sevgilisi olan bi erkek bu.

Dün akşamda yazdım cevap vermediniz. Başlık parası olayları olmuş, yani muhtemelen doğulu bir ailesiniz. Ama ne hikmetse bu ayrılma isteğine aileniz hiçbirşey demiyor oylemi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…