Yeni doğum yapıp ruhsal sıkıntı yaşayan var mı

Fulyaada1987

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2016
63
26
37
Kızlar 7 günlük bebeğim var .bir de 16 aylık kızım var.her an ağlamak istiyorum.sıkıntı var sürekli içimde..kızımla aslında hep biraradayız ama bebişle ilgilenirken tuhaf oluyorum.çok karışığım.geçici mi kızlar yaa..benim gibi aynı sıkıntıyı yaşayan var mı??

Canım normal bir durum ikiside küçük benim de 3.5 yasında kızım var prematüre bir bebeğim var eğer imkânın varsa arada dışarı çık esinle yanlız markete bakkala kısa da olsa hava al çok iyi gelecek sen çok güçlüsün annesin geçici bunlar bebeğe ve yeni duruma alışacaksın düzene girsin canını sıkma

merhaba, ben de yeni doğum yaptım, bebeğim 12 günlük, büyük kızım da 19 aylık. ben de hep ağlamak istiyorum. ikinci bebeğimi gördükçe hep ilk kızımın bebekliği aklıma geliyor, o günleri kaçırmışız gibi hissediyorum, bebekliğini çok özlüyorum. maalesef o günler bir daha gelmeyecek ama elden ne gelir. büyük kızım da hep ilgi bekliyor o da daha bebek. küçük kız daha düzene giremedi. işte böyle ben de çok karışığım, Allah yardımcımız olsun.

Sen de benim gibisin .ben bebekliğini falan özlediğimden değil.kızıma ihanet etmiş gibi hissediyorum kendimi..elimden geldiğince bebek uyurken özellikle hep kızımla bakıyorum gecirmeye çalışıyorum.ama lohusalıktan mıdır nedendir hep bi ağlama isteği var...inşallah çabuk gecer bu duygular.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…