yeni doğan bebeklere iç çamaşır kullanımı

PembePanter

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2007
1.565
16
40
kızlar yeni doğan bebeklere alt iç çamaşır kullanılırmı??benim bebeğim yok hiç alt çamaşır ve ayrı atlet almadım.daha doğrusu ilk 3 ay bebeğe gerek yokmuş ayrı çamaşır almaya.sizler aldınızmı??çıtçıtlı badiler ve tulumlar yeterli olur diye duydum.sizin bu konudaki nedir

bende almadım çamaşır bencede çıt çıtlı badiler yeter arkadaşımın oğlu bir yaşında daha yeni yeni kullanıyor atlet kilot

canım hastane çıkışlarının içinde çıktı atlet ve külot
hatta ev ahalisiyle küloda pek bi güldük
beze uygun olsun diye bacak oyukları kenar kısımda değil de ön kısmın ortasına doğru soldan sağdan iki delikçik :))
çok sevimli

bende ogluma hic kilot kullanmamistim ,bezi takili oluyor genelde birde cit citli badylerden kullandim genelde ,bezi iyi secersek zaten disariyada tasmiyor diskisi ,cisi...
simdikine alsammi acaba ?

cnm kesinlikle çok uzun süre yani bez kullandığın süre içinde iç çamaşırına ihtiyacın yok sadece alttan çıt çıtlı baody kullanılıyor çok rahat onlar zaten onlarla bel açılması falanda olmadığı için çok daha iyi havanın durumuna göre içine yarım yada askılı ve ya uzun kollu seçenekleride var zaten kesinlikle body diyorum.
yazlarıda sadece yine bodylerle geçiriliyor. her mevsim çok kullanışlılar. bolca body al
iç çamaşırı alma uzun süre gerek yok.

gerek yok canım alttan cıtcıt lı badıler kullanabılırsın cok daha rahat ve kullanıslu,bız hala onları kullanıyoruz

Bende kızımda almıştım ama kullanmadım badiler yetiyo hiç gerek yok ama alıcaksan büyük al biraz daha sonra giydirirsiniz

X