Yeni çamaşır sepeti aldım, güzel mi sizce?

annemelek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2013
31
10
Arkadaşlar selam, yeni bir çamaşır seti arayışındaydım; Türkiye'de bakıyorum afedersiniz çirkin çirkin sepetler 100 lira 150 lira ben de Amerika'dan bu sepeti aldım. Çok beğendim açıkçası sıradışı güzel bir şey, umarım siz de beğenirsiniz :)

Eklentiler

• 71S35IBm-1L._SL1500_.jpg
    71S35IBm-1L._SL1500_.jpg
    51,2 KB · Görüntüleme: 1.228
  • 81NkYAUJheL._SL1500_.jpg
    81NkYAUJheL._SL1500_.jpg
    61,6 KB · Görüntüleme: 1.165
  • 81PNpbAMbVL._SL1500_.jpg
    81PNpbAMbVL._SL1500_.jpg
    73,3 KB · Görüntüleme: 1.167
bölümlü olması çok iyi olmuş. iki saat renklisiydi siyahıydı beyazıydı ayırmana gerek kalmaz işte ne güzel :) hayırlı olsunn

bölümlü olması çok iyi olmuş. iki saat renklisiydi siyahıydı beyazıydı ayırmana gerek kalmaz işte ne güzel :) hayırlı olsunn

Aynen öyle canım :) ve sıradışı çok güzel bir tasarımı var çok beğendim ben açıkçası ama sizlerin de yorumlarını almak istedim

Aynen öyle canım :) ve sıradışı çok güzel bir tasarımı var çok beğendim ben açıkçası ama sizlerin de yorumlarını almak istedim

çok güzelmiş çok beğendimmm. umarım ailen de oradaki bölmelere uyar da tekrardan ayıklamak zorunda kalmazsın :KK70:

Evet size katılıyorum çok çirkin buradaki sepetler aldığınız ürün güzelmiş güle güle kullanın

Ne kadara aldınız? İnternetten mi yoksa bizzat ABD den mi? Çok beğendim çok kullanışlı.

Büyük banyolar için güzel. Ben bunu koyamam sığmaz ben bunu aldm banyoma :)
images.jpg

X