Yeni burun estetigi oldum ve burnun kuculmemis dendi siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

crazygirll

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2024
62
19
25
Yeni burun ameliyatı oldum 25 gün oldu hala ödemlerim tamamen gitmedi ve yengemle konuşurken eski burnumu gördüm ne kadar büyükmüş dedim abim şimdi de burnun çok küçülmedi dedi açıkçası sinir oldum o kadar acı çektim ısittigim lafa bak bende hala odemlerim var geçmedi dedim sonra lafı çevirip daha sonra gorucez gibi lafı çevirdi sonra dedi en azından şekli düzeldi kemeri gitti dedi ama yine de sinir oldum hala tam iyilesememisken bunları duymak zoruma gitti 1 ayım bile olmadan sizin tepkiniz ne olurdu ve bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz

Cahillikten canim o soylemler. Herkes ayni minik buruna sahip olmali saniyorlar. Bana neler neler soyluyorlar. Mantiksiz oldugunu bilsen de moralin bozuluyor anliyorum seni. Bir de eskiye aslinda sandigin kadar herkes dikkat etmiyor. Biz takiyoruz. Insanlar o kadar dikkatli degil. Farkinda degildir onceki boyutunu. Bir de 25 gun asiri odem var ya ondan da oyle demistir. Sen moralini bozma. Gecmis olsun.

Cahillikten canim o soylemler. Herkes ayni minik buruna sahip olmali saniyorlar. Bana neler neler soyluyorlar. Mantiksiz oldugunu bilsen de moralin bozuluyor anliyorum seni. Bir de eskiye aslinda sandigin kadar herkes dikkat etmiyor. Biz takiyoruz. Insanlar o kadar dikkatli degil. Farkinda degildir onceki boyutunu. Bir de 25 gun asiri odem var ya ondan da oyle demistir. Sen moralini bozma. Gecmis olsun.
Teşekkür ederim cahillikten başka birsey degil

Yeni burun ameliyatı oldum 25 gün oldu hala ödemlerim tamamen gitmedi ve yengemle konuşurken eski burnumu gördüm ne kadar büyükmüş dedim abim şimdi de burnun çok küçülmedi dedi açıkçası sinir oldum o kadar acı çektim ısittigim lafa bak bende hala odemlerim var geçmedi dedim sonra lafı çevirip daha sonra gorucez gibi lafı çevirdi sonra dedi en azından şekli düzeldi kemeri gitti dedi ama yine de sinir oldum hala tam iyilesememisken bunları duymak zoruma gitti 1 ayım bile olmadan sizin tepkiniz ne olurdu ve bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz
Peki gerçekten küçülmüş mü?

Hemen burun küçülüp olacak zannediyor herkes. 1 senede asil şeklinin oturacağından kimsenin haberi yok. Bir de abiler kızkardeşlerine hep böyle yaparlar. Aynısından bende de var😂 Takma o yüzden.

Hemen burun küçülüp olacak zannediyor herkes. 1 senede asil şeklinin oturacağından kimsenin haberi yok. Bir de abiler kızkardeşlerine hep böyle yaparlar. Aynısından bende de var😂 Takma o yüzden.
Ay vallahi bıktım bunun aynisi birde babam var oda aynı lafları yetmiyor birde bakışlarıyla kötü kötü bakıyorlar birde ben zaten çok doğal olsun dedim doktora bana barbie burun yapmadım hafif kavis olsun dedim burun ucumu çok kaldırma delikler genişlemesin dedim olabildiğince çok doğal olsun dedim açıkçası biraz doktorada güvenemedim beni mahveder ortaya koyar diye

Peki gerçekten küçülmüş mü?
Vallahi çevremdekiler hep küçülmüş diyor fındık kadar kalmış diyor bana görede küçülmüş burnumun sırtı kalmamış resmen hafif kavis demiştim burun sırtımda hiç ödem kalmadı desem yeri burun ucumu çok kaldirmamis normal duruyor ne çok kalkık ne çok aşağıda burun ucumda hala ödem var orası şiş sırtıma göre ama böyle çok aşırı değil eski burnumda berbat değildi sadece yamukluk vardı hafif kemer ve düşme vardı istediğim gibi doktor olabildiğince doğal yapmış zaten ben öyle istedim domuz burnu olmasından korktum burun deliklerim geniş değil zaten burnum yüzüme göre normal kalıyor odemler tamamen gitse küçücük kalacak zaten boyutunu olcmustum burnumun 5 cm çıkmıştı zaten gören çok doğal diyor sen soylemesen kimse anlamaz diyor

Cildin kalın ise 4 aya zaten ödem anca iniyor.. doktorundan eminsen takma kafaya. Ama bildiğim şu maksimum %25 kucultebiliyolar
Evet kalın deriliyim kalın derinliklerde burun ucunda bu durum gerceklesiyormus ama günden güne gerçekten gidiyor eskisi gibi değil burun ucum bir ay olmadan farkediliyor az bir şişlik kaldı oda gitse süper olucak dokturumdan emin değilim hatta hiç sevmiyorum kendisini çok patavatsız ve sorumsuz bir adam dayım ona ameliyat oldu diye gittim biraz annemin ısrarı nefret ettim bu süreçte adamdan Allah'tan doğal istedim fazla elletirmedim guvenmedigimden iyikide öyle yapmışım içine ederdi o adam

Kardeşler birbirlerine arada ya da sıklıkla böyle gıcıklık yaparlar. Takma kafanı.

ay kesinlikle endişelenme ve cevredekilere çok kulak asma ben ilk bir ay ağlıyordum burnum böyle mi kalacak diye hatta başta şekil bozuklukları bile vardı kemer çıkmıştı birden şuan 9 ay oldu bebek gibi sizinkide düzelecek korkmayın

Evet kalın deriliyim kalın derinliklerde burun ucunda bu durum gerceklesiyormus ama günden güne gerçekten gidiyor eskisi gibi değil burun ucum bir ay olmadan farkediliyor az bir şişlik kaldı oda gitse süper olucak dokturumdan emin değilim hatta hiç sevmiyorum kendisini çok patavatsız ve sorumsuz bir adam dayım ona ameliyat oldu diye gittim biraz annemin ısrarı nefret ettim bu süreçte adamdan Allah'tan doğal istedim fazla elletirmedim guvenmedigimden iyikide öyle yapmışım içine ederdi o adam
Doğal istediysen dert etme ztn bı cilt tipi çok sivri burun yapılamıyor çok çok erken dönem burun üstünden ucuna doğru odemler birikiyor şuan..

ay kesinlikle endişelenme ve cevredekilere çok kulak asma ben ilk bir ay ağlıyordum burnum böyle mi kalacak diye hatta başta şekil bozuklukları bile vardı kemer çıkmıştı birden şuan 9 ay oldu bebek gibi sizinkide düzelecek korkmayın
Ay içim rahatlattı inşallah benimde bebek gibi olur

İki kere burun estetiği olan biri olarak söylüyorum 6 . Ayda %50 1. Senesin de %100 ödem gider

İki kere burun estetiği olan biri olarak söylüyorum 6 . Ayda %50 1. Senesin de %100 ödem gider
Evet 6 ayda burun anca oturuyormuş ödem anca gidiyormuş ben 27. Gundeyim çok tıkandığım için burun spreyi aldım eczaneden doktora sormadan kullanmaya başladım artık 1 ay olucak diye düşündüm sen niye iki kere burun ameliyatı oldun ve şuan memnun musun

Evet 6 ayda burun anca oturuyormuş ödem anca gidiyormuş ben 27. Gundeyim çok tıkandığım için burun spreyi aldım eczaneden doktora sormadan kullanmaya başladım artık 1 ay olucak diye düşündüm sen niye iki kere burun ameliyatı oldun ve şuan memnun müsünüz

X