Yeni Anne Adaylarıyız, Acaba Kocalarımız Doğum Hediyesi Alacak mı Bizlere :))

ZeytinKek

Guru
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2008
3.183
1.093
birkaç gündür bunu merak ediyorum , acaba kocam bana doğum hediyesi alır mı ? bu ilk doğum olunca insan umuyor :)) tutup da bana en güzel hediyesi çocuğumuz falan demeyin , hani onlarsız olmuyor ya çocuk :))))

aslinda almalari gerekir o kadar zorlugu cekiyoruz birde dogum yap kolay seyler degil,erkeklerin cani kadinlardan tatli kendileri hamile kalsalar degil ufak bir hediye dünyalari isterler eminim :))))))

VAY CANINA DEMEK Kİ KİMSE KOCASINDAN BİR ARMAĞAN BİR HEDİYE BEKLEMİYOR , HİÇ YANIT GELMEDİĞİNE GÖRE Rosa85 VE BEN DIŞINDA , ACABA BİZ ÇOK ŞEY Mİ BEKLEDİK :)))

inan bunu bende cok merak edıyorum canım.Hamıleliğin başlarında kuyumcunun önunden gecerken guzel bı takı gösterıp bundan alırsın artık bana bı tane doğum yapınca demiştim kulağına kar suyunu kaçırdım ozaman ama bakalım nolacak.

İnan bende güzel bir küpe beğenmiştim ima edip söyledim ama bilemem artık alır mı kocalarımız :) Baktım almadı bir daha söylerim :)))

Bende Cok Guzel Bi Kunye Begendigimi Demistim Artik Dogumumda Alirsin Hatta Her Kuyumcunun Onnden Gecisimizde Gosteriyorummm Bak Bu Kunyeydi Diyorumm Eee Bakalim Artik Alcakmiiiii

ben tam tur pırlanta yüzük istemiştim ama yeni ev aldık eşim benim üzerime yaptı evi:))

ben altını sevmiyorum takıyı emitasyon seviyorum o yüaden ben eşimden 5i biyerde istedim yatırım yapcam ama alcakmı bilmem

insan eşinden bi şeyler tabiki istiyor. istemedeğim yalnızca yapay çiçek..
nefret ediyorum yapay çiçekleren sakın alıp gelme dedim.
bende nazar boncuklu bi künye alırsın dedim bakalım nollcak.

ben diye diye kolye aldırdım :p :)))) altın yusufcuk kolyesi cok tatlı bişi... bide küpe istom ..cok mu ? bence cok diil 9 aydır bebek gibi bakılması gereken benken hiç hizmetimde kusur etmedim meyve bile getirip soyuyorum insan aslında beklio esinden biraz pohpohlasın die ama heççç nerde naz yapamadım hiç hediyeyi fazla fazla hak ediyoruz bence

ayy hıc sorma bende narları tek tek ayıklayıp yedırıyodummm hakımız yanııııııııı

Kızlar eşim neredeyse ağzıma besledii.Ayıp ama bende hediye istiyommm.Ama bu başka bir şey demiyaaaa.

İnan bende güzel bir küpe beğenmiştim ima edip söyledim ama bilemem artık alır mı kocalarımız :) Baktım almadı bir daha söylerim :)))

Alırlar inşallah nilmısracım ben umutluyum bakalım.Ama erkeklere bole şeylerı solemek,hatırlatmak lazım mutlaka solemezsen hıç bişey yapmıyolar çünkü.:))

aslında kendılerı dusunmelerı lazım ama ben yınede hatırlatıyom ara sıraaaa :))))

bende ilk başından beri bilezik istiyorum ama bakalım.alırmı almazmı doğumdan sonra görcez.ben umutluyum ama

hayatım madem eşin evi üzerine yapmış , bari daha fazlasını isteme :))) Şaka şaka annelik en meşekkatli şey ne istesek azdır ...

aslında ev zaten alınacaktı,sadece benim üzerime yapıldı o kadar:) bu dogum hediyesi sayılmaz...ben tam tur pırlantayı isteyim yine de:))))))))))))

Alırlar inşallah nilmısracım ben umutluyum bakalım.Ama erkeklere bole şeylerı solemek,hatırlatmak lazım mutlaka solemezsen hıç bişey yapmıyolar çünkü.:))

Ama ciciş cim , hakikaten öyle hatırlatmadan almıyorlar bir türlü. Ben kocama doğum hediyesi isterim deyince klasik olarak ne dedi biliyor musun " CANIM BEN ZATEN ALACAKTIM HATIRLATMANA GEREK YOKTU " dedi :))) BEN DE İNANDIM :)))))) Ama öyle ya da böyle istediklerimizi aldırıyoruz işte :)))

Benimki almis bile... Oglumuzun adini EFE yazdirmis pirlanta tasli kolye yaptirmis! Coook güzelll...!

X