Yeni Acemiler Buraya

kız bi dur ne olduda vazgeçtinohaoldumsmile

Dün sevgilimle atıştık çok kırdı da benii sevgiliyken ne gördüm ki evleiyken ne görücem diye düşünüyorumm en iyisi evlenmemek yalnızlık gibisi var mı stres yok sıkıntı yok üzüntü yok:lepi:

yengeç, titiz ,sevecen ,toplumda ,fark edilen, seksi,iyianne iyi biraz huysuz eş yanı eşine rol yapıp kendini sevdiren evi yöneten öyle işte tek kusuru biraz kafaya herşeyi takar kendine bakmayı seven birisin işte

haydi beni anlat beni beni
ben ben

Son düzenleme:
yengeç, titiz ,sevecen ,toplumda ,fark edilen, seksi,iyianne iyi biraz huysuz eş yanı eşine rol yapıp kendini sevdiren evi yöneten öyle işte tek kusuru biraz kafaya herşeyi takar kendine bakmayı seven birisin işte

efferin kız beni tarif ettin hihoyyyt

kızlar ben kaçıyom bizim herif azdı iyce uyandı çagırıyor papaz olmayalım daha onun gönlünü görecem yarin kandil biliyorsunuz birşeyler yiyip niyetlenecem alah izin verirse hepinizin kandili mübarek olsun iyi geceler hepinizi öpüyorumkaydirigubbakcemile3

haydi anlat beni beni

dobra,alıngan,pzitif ,mutlu olmayı sever ,kırıldığında bir panter olur ,çok sevdiğinden darbe yerse hemen gözleri dolar insanların onu anlamdığını düşünür ,keyfine düşkün,gezmeyi sever farklı topluları sever kötü yani ise beklenmedik anda dilinikurbanı olur asla lafı çiğnemez yemen söyler gerçek dost olurlar

kızlar ben kaçıyom bizim herif azdı iyce uyandı çagırıyor papaz olmayalım daha onun gönlünü görecem yarin kandil biliyorsunuz birşeyler yiyip niyetlenecem alah izin verirse hepinizin kandili mübarek olsun iyi geceler hepinizi öpüyorumkaydirigubbakcemile3

Allah kabul etsinn canımmm
Seninde Kandilin Mübarek olsunopuyorumnanaktan
İyi gecelerrr:a015:

git canım bende yarım oruçluyum allah kabul ettin canım öptüm

dobra,alıngan,pzitif ,mutlu olmayı sever ,kırıldığında bir panter olur ,çok sevdiğinden darbe yerse hemen gözleri dolar insanların onu anlamdığını düşünür ,keyfine düşkün,gezmeyi sever farklı topluları sever kötü yani ise beklenmedik anda dilinikurbanı olur asla lafı çiğnemez yemen söyler gerçek dost olurlar

dogru aynı ben peki burca goremi bana goremi canım

Ayyy canımm ablammm tşk ederimmmm:1hug:

her zaman yazılarıma baktınmı evlilik bölümünde boş bir zamanında hepsinioku evlilik hazırlığı sohbet bölümü baya beğenildim bu aralar fazla girmedim dur biraz .neyse canım anlat sen yada git yat yarın konuşuruz

♥ Allah'ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun arkadaşlar

X