Yemek kitabı

burcak09

b&a
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2008
1.334
0
kızlar konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum ama ben fazla yemek yapmayı bilmiyorum yani öle normal yemekleri yaparım(taze fasülye,bezelye gibi.)ama böle et yemekleri,yada karnıyarık gibi yemekler,dolmalar fln bunları yapmadım hiç.öğrenebilmem acısından kolay olacak bi yemek kitabı var mı acaba bilen?şimdiden teşekkürler a.s.

Emine Bederin BÜYÜK YEMEK KİTABI adlı bir kitabı var onu tavsiye ederim.Ayrıca Gönül CandaşınGÖNÜL CANDAŞIN MUTFAĞINDAN adlı kitabı var o da çok güzel.İnceleyin hangisini beğenirseniz onu alın

canım internette birbirinden güzel yemek sitelerii ben çok yayarlandımm bence onlarada bakabilirsinn
bende bilmezdim

ben genelde yemek sitelerinden yararlanıyorum. oktay ustanın tariflerini beğenirim.
gönül candaş ın ' bereketli olsun ' kitabını çok övmüştü arkadaşlar. ben de almayı düşünüyorum bu kitabı .

haklısnız kızlar internete cok güzel tarifler oluyor ama ben hani her zaman elimin altında olsun istiyorum.her zaman nete girme fırsatım olmuyor da ondan kitap daha ii olur gibi düşündüm.

bende hep alamak isitoyodum oktay ustanın yemek kitabını
ama nette bütün kitaplarındaki tarifler varyerimseniben
para harcamanada gerek yokdelikafadulden
bende yeni evliyim bazı bilmedigim yemekler varbenneyaptımki
zamanla ögrenicez artık

inşallah öğrenirim yaa et yemeklerini hiç bilmiyorum hatta korkuyorum bi de ya pişirirken çiğ fln kalır da rezil olurum diye:)))

inşallah öğrenirim yaa et yemeklerini hiç bilmiyorum hatta korkuyorum bi de ya pişirirken çiğ fln kalır da rezil olurum diye:)))

etleri küçük dogra düdüklü tencerede pişir ben öyle yapıyorum ve uzun süre pişiriyorum:kahve:
misafirlerede tavuk tercih et daha çabuk pişer :icecream:
kolay gelsinkaydirigubbakcemile5

X