Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Pozitif olmaya çalışıyorum neyse tartılınca inşallah pozitif olurum
Olmaz mı bir günde duygudan duyguya geçiş yaptığım bile oluyor ama uzun vade düşünmek lazım ve size ne iyi geliyorsa hemen ona yönelmek

Selam
Menüm
Kahvaltı :1/4 bazlama ince
1 rafadan yumurta,2 parmak kadar beyaz peynir,köz patlıcan, zeytin,domates, yeşillik
Ara :kahve 2 dilim pestil(şekersiz)
Öğlen :6 kaşık pırasa,2 adet köfte,1 kase yoğurt
Ara :yeşil çay 1 galeta,elma
Akşam 1 kase tavuk suyuna çorba,biraz pırasa ve 1 kase yoğurt

.
E Elif_Eylul

Olmaz mı bir günde duygudan duyguya geçiş yaptığım bile oluyor ama uzun vade düşünmek lazım ve size ne iyi geliyorsa hemen ona yönelmek
Yenek yemek çok iyi geliyor o yüzden yönelemiyom Ama şuan iyim sadece gün içinde böyle oldum . Kahve içiyorum

Afiyet olsun canım

Yenek yemek çok iyi geliyor o yüzden yönelemiyom Ama şuan iyim sadece gün içinde böyle oldum . Kahve içiyorum
Afiyet olsun kilonuz çok değilmiş olur Allah'ın izniyle ..bizi düşünüp motive olun

Afiyet olsun kilonuz çok değilmiş olur Allah'ın izniyle ..bizi düşünüp motive olun
Çok hoşsunuz güldürdünüz beni Annem 140 kilo onu düşünüyorum motive olmak için birde bol bol ağır yaşamlar izliyorum Allah yardım etsin hepsine

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…