Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İlac falan aldın mı doktora gittin mi

🥺🥺🥺 Bu sene gecmiyor hastalıklar

Dun aksam mercimek ictiydim iyi gelsin diye bugun yine iceyim 🥲
Yok gitmedim canım şükür bugün biraz daha iyiyim eşim dün grip tozu aldı da fırsatım olmadı içmeye

Yalnız değilmişim bende de durum aynen böyle oldu . Doktor mama vermelisin dedi 4 aylıkken 2. Bebeme. İlk bebemde 3 ay emmişti kesildi sütüm. Bide büyük göğüslerim ne işe yararsınız diye kendimi çok suçlamışlığım oldu .
Ay benimde oyle. Etraf cok baski yapmisti. E bak goguslerin dolu diyodu. Ya normalde oyle zaten. Insan zaten kendi kendine vicdan azabi cekiyo. Bide etraftakileri. Hepsini bogmak istoyodum🤣

Dün vitrinin içindekiler konsolun içindekiler yıkandı kurulandi vitrin silindi yerleştirildi bir konsolun içi yerleştirilecek. Yatak odası kaldı toplanacak 😪😪😪 her yerim ağrıdı perde ascam 🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️

Dün vitrinin içindekiler konsolun içindekiler yıkandı kurulandi vitrin silindi yerleştirildi bir konsolun içi yerleştirilecek. Yatak odası kaldı toplanacak 😪😪😪 her yerim ağrıdı perde ascam 🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️🏃🏼‍♀️
Ohohh masallahh kış temizliği haa

Kötü bişi yaptım hep bu kocamın yüzünden 😒 ona tost yaptım bn yemem dedi midesi bulanıyor daha çok bulanırmış bnde oturdum bn yedim yarım ekmek hemde 🥵😢🥺😩
Sen yapmazsın öyle birşey saka yapıyorsun 😄

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X