Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ağır spor yapamıyom ben yürüyüşle eşlik ederim 😅
Kardiyo sonrası chloe think 4. Gün sporumu yapacağım ama ufff her Kasım mutlu edecek kadar ağrıyor 🤭 bindik bi alamete gidiyoz kıyamete .

Kardiyo sonrası chloe think 4. Gün sporumu yapacağım ama ufff her Kasım mutlu edecek kadar ağrıyor 🤭 bindik bi alamete gidiyoz kıyamete .
Chlocthing insallah devam ettirirsin,bizimkinler gebermisti:KK45:

Ama cok guzel ya. Benim hep icimde kaldi. Ilk cocugumda kuveze falan aldilar bi sikintilar oldu. Korkudan sütüm kesildi. Ikincide inat ettim emzircem diye. Cocuk acliktan sarılık oldu. Yetmiyomus. Oyle olunca mamaya döndük. Hep icimde kaldi valla
Olsun çok şükür yanındalar sağlıklılar. bnde ilk çocuğu 5 ay emzirdim emmedi bıraktı ilk kez bu kadar çok emziriyorum

4. Günüm bugün bakalım 25. Güne kadar yaşayacak mıyım . Bazı hareketlerde 50 kilo halter kaldırmaya çalışan sporcular gibi bağırıyorum . Uaaaa diye 🤭
Sonu güzel olucak öyle düşün

4. Günüm bugün bakalım 25. Güne kadar yaşayacak mıyım . Bazı hareketlerde 50 kilo halter kaldırmaya çalışan sporcular gibi bağırıyorum . Uaaaa diye 🤭
14 günlük baslamıstık biz 2 mizDe 9 günde :KK25:

Sonu güzel olucak öyle düşün
😊😊 inşallah be ya . Neyse ben gidiyorum sporlarımı yapayım bugünkü tek öğünümde neler yiyeveğime karar vereyim yedikten sonra size de paylaşırım ❤❤ kaçtım yoldaşlarım

14 günlük baslamıstık biz 2 mizDe 9 günde :KK25:
Benim başladığım 25 lük . Bugün ki videolara baktım kolaylar 25 dakika . Bakalım kısmetişkoo😁 her kelimeyi kendime uyarlıyorum zayıflarsam bırakırım hahaha

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X