Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnşallah hedefine ulaşırsın canım aktif ol burda daha da motive olursun
Burdayım bundan sonra inşallah sizlere fark fotoları da atarım hedefime ulaşınca . Hedefim 60 ve daha aşağısı

Hadi inşallah canım öncesi sonrası yap
Aslında 86 kilolardan 61 kilolara inme fotolarım var ama çöp oldu kilo alınca yeni kolajlara yelken açıyorum :))) şu before after yapmak için bile kilo veririm

7 Kasım menü

11.00
2 küçük ev yapımı açma,yoğurt ,2 kasık çikolata

15,30 da falan sarma yedim ama saymadım

Akşama da fırsatım olmadı bisey yemeye yaptığım keki çatal ucuyla tattım 3,4 kasık yaptığım muhallebiyi yedim

Su 4 lt

E Elif_Eylul

Aslında 86 kilolardan 61 kilolara inme fotolarım var ama çöp oldu kilo alınca yeni kolajlara yelken açıyorum :))) şu before after yapmak için bile kilo veririm
Yaa çok güzel vermişsin maşallah azimlisin sende belli oldu

Yaa çok güzel vermişsin maşallah azimlisin sende belli oldu
Hele yola çıkalım da inşallah bu kez koruma diyetini de özenle yapacağım. İtina göstermek lazım malum diyet yapacak enerjim ve yakıtım bitmeden bu sorunu çözmem lazım artık inşallah

Hele yola çıkalım da inşallah bu kez koruma diyetini de özenle yapacağım. İtina göstermek lazım malum diyet yapacak enerjim ve yakıtım bitmeden bu sorunu çözmem lazım artık inşallah
Başarırsın korumayı inşallah ben hiç beceremiyorum

Başarırsın korumayı inşallah ben hiç beceremiyorum
Şimdiye kadar benimde becerdiğim görülmedi de inşallah onuda yaparım eşim bıktı bu diyet mevzularından. Adam diyor ortalıkta mezura ve mutfak tartını görmekten ben yoruldum sen yorulmadın hqhah

Şimdiye kadar benimde becerdiğim görülmedi de inşallah onuda yaparım eşim bıktı bu diyet mevzularından. Adam diyor ortalıkta mezura ve mutfak tartını görmekten ben yoruldum sen yorulmadın hqhah

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…