Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yeyip yuttuklarım 🫣
Sabah şirkete kurrabiye yapmıştım kıvamına bakmak için
1 🍪
Öğlen 1 kepçe kırmızı mer. Çor.
1 servis 🥄 🐔 sote
1 bardak ayran
Akşam 1 🥣 düğün çorbası
1 tane turp
2 dilim esmer ekmek
Ara alamanyadan çiko gelmiş 1 parça çiko
4 fincan şekersiz kahve
2 soda
E Elif_Eylul

Ne yani benim gobeemm böylemi aklına böylemi geliyorum :KK12:
Göreceğimi bile bile🤨
Of sorma ya akşam üstü eşimin amcası aradi akşam size gelcez diye e bende hastaydım etrafı 4 4luk toplamamistim hemen fırladım süpürmeyi bitirdim aramış eşimi gelemiycez misafirimiz geldi yarın öğleden sonra geliriz demiş bu defada girdim mutfağa ağlayan pasta yaptım şerbetli tatlı yaptım yemin ediyorum abartısız söylüyorum ben bunları yapana kadar temizlediği evi bi nakliyeci gelseydi direk yüklerdik çocuklar evin altını üstüne getirmiş sinir küpü oldum daha da işlerim bitmedi ama oturdum valla belim kopacak yarın yaparım onlarida çocukları da şimdi uyuttum
Öff göbeğe bakyaa 🤢🤢🤢
Heee birileri benim göbeğimi öyle sanıyor :63:
Sus daha gelmedi alıntı yapmasaydin belki görmezdi🙄
He görmezdim kesin 🤕

Şu video efsane ya çok güldüm 😁🤭
Ne yani benim gobeemm böylemi aklına böylemi geliyorum :KK12:

Göreceğimi bile bile🤨

Of sorma ya akşam üstü eşimin amcası aradi akşam size gelcez diye e bende hastaydım etrafı 4 4luk toplamamistim hemen fırladım süpürmeyi bitirdim aramış eşimi gelemiycez misafirimiz geldi yarın öğleden sonra geliriz demiş bu defada girdim mutfağa ağlayan pasta yaptım şerbetli tatlı yaptım yemin ediyorum abartısız söylüyorum ben bunları yapana kadar temizlediği evi bi nakliyeci gelseydi direk yüklerdik çocuklar evin altını üstüne getirmiş sinir küpü oldum daha da işlerim bitmedi ama oturdum valla belim kopacak yarın yaparım onlarida çocukları da şimdi uyuttum

Heee birileri benim göbeğimi öyle sanıyor :63:

He görmezdim kesin 🤕

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X