Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Değişik ama bunlar Anadolu da devam eden seyler Ege Marmara daha gelişmiş. Dogu ve Güney dogu anadolu da böyle neler var buna da sukur diyorum ben misafirliğe gide gele görerek alıstı bir nebze
Doğrudur canım en uç gittiğimiz yer bizim eşim artvinli ama ben onlar da da görmedim yani ayrı servis olur herkese. Bence onlar ondan kurtulmak istemiyorlar belki de bulaşık çıkacak diye 🤷

Doğrudur canım en uç gittiğimiz yer bizim eşim artvinli ama ben onlar da da görmedim yani ayrı servis olur herkese. Bence onlar ondan kurtulmak istemiyorlar belki de bulaşık çıkacak diye 🤷
Bunlar cok sık dağa gidiyolar ve tabak canak gereksiz görüyorlar
Bulasık makinesi vardı kullanmıyorlardı
Ben gelince bardak tabak cogalttım her gittigimizde aldık simdi daha dikkatli onlar da
Görümcem İstanbul da o biraz daha dikkatli bu konuda bir sürü servis tabagı falan almıs kv de sıkıntı cok usengec hep yatmak istiyor hep 🛌

Bunlar cok sık dağa gidiyolar ve tabak canak gereksiz görüyorlar
Bulasık makinesi vardı kullanmıyorlardı
Ben gelince bardak tabak cogalttım her gittigimizde aldık simdi daha dikkatli onlar da
Görümcem İstanbul da o biraz daha dikkatli bu konuda bir sürü servis tabagı falan almıs kv de sıkıntı cok usengec hep yatmak istiyor hep 🛌
Ondan canım belli bir nevi rahatlık. Bu devirde çömlekten kasiklamak mi kalmış 😶

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X