YDS çalışma günlüğüm

Yaaa gerçeekteen mii😊😊 Çok mutlu oldum şu an.. Sıkılıp bırakmamak adına öyle çok uğraşıyorum ki.. Kimi zaman hala boşa uğraşıyormuşum gibi geliyor.

Ay bi mutlu oldum😍
Mutlu olmalısın zaten .gerçekten

Motive olmak zor değil

istersen animasyonları yabancı dil izle ben öyle çok keyif alıyorum
Belki sana da yardımı dokunur.

Durdura durdura sindire sindire izleyebilirsen daha iyi olur

Mutlu olmalısın zaten .gerçekten

Motive olmak zor değil

istersen animasyonları yabancı dil izle ben öyle çok keyif alıyorum
Belki sana da yardımı dokunur.

Durdura durdura sindire sindire izleyebilirsen daha iyi olur
Onu biraz denedim ama normalde de bir şeyler izlemekten çok hoşlanmam. Birde üstüne bunu dersim adına yapınca iyice yoruyor beni.

Normalde de okumayı çok severim. Şu an normal edebi romanları alıp okuyacak seviyede olmadığım için ve bana daha çok faydası dokunacağından yds okuma parçalarını okuyorum her gün. O gün hiç ders çalışamayacak durumda olsam bile 3 okumayı yapmadan bitirmiyorum günümü

Dün ekleme yapmayı unuttuğum için dün yaptıklarım:
2 okuma çalışması ✔️
2 saat online ders ✔️
Modal başlangıç ve liste çıkarma✔️
Kelime çalışması ✔️

Benim de :) benim icin ilk sinavda bi tik zor olacak ama duzenli calismayla halledilir diye dusunuyorum
Kesinlikle halledilir. Ben 2 yıldır bu sınava giriyorum veremiyorum ha bu gözünüzü korkutmasın ben hiç çalışmadan giriyordum sınavlara. Her şeyden önce kelime çok çok önemli. Eskidenmis o taktikle yds vermek. Artık sınav tamamen okuduğunu anlama sınavına döndü. Tabii ki gramer bilgisi de gerekli ancak kelime bilmeden gramerin hiçbir önemi kalmıyor. Size tavsiyem simdiden bol bol okumaya ve kelime öğrenmeye başlamanız :)

Kesinlikle halledilir. Ben 2 yıldır bu sınava giriyorum veremiyorum ha bu gözünüzü korkutmasın ben hiç çalışmadan giriyordum sınavlara. Her şeyden önce kelime çok çok önemli. Eskidenmis o taktikle yds vermek. Artık sınav tamamen okuduğunu anlama sınavına döndü. Tabii ki gramer bilgisi de gerekli ancak kelime bilmeden gramerin hiçbir önemi kalmıyor. Size tavsiyem simdiden bol bol okumaya ve kelime öğrenmeye başlamanız :)
Gecen sene yds den 41 aldim dort bes ay sıkı olmasa da online derslerle baktim okuma eksigim vardı gercekten okuma kaynagı onerin var midir?
Bende ingilizce altyazılı belgesel film ne bulursanız izlemenizi tavsiye ederim onların da faydası oluyor gercekten.

Gecen sene yds den 41 aldim dort bes ay sıkı olmasa da online derslerle baktim okuma eksigim vardı gercekten okuma kaynagı onerin var midir?
Bende ingilizce altyazılı belgesel film ne bulursanız izlemenizi tavsiye ederim onların da faydası oluyor gercekten.
Okuma olarak şu an akındil read for speed 1 çalışıyorum. Sonrasında ikinci kitabını tamamlayıp Remzi hocanın More Than Reading kitabına başlamayı planlıyorum. Kesinlikle daha yds ye yönelik ve alıştırmalar üzerinde pekiştirmenizi sağlıyor

X