Aile Planlaması Yazz 24 'le kendimi mahfettim galiba :/

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Ramesy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2013
981
426
2 kez kimyasal gebelik geçirdim. Korktuğum ve biraz ertelemek istediğimiz için yazz 24 kullanmaya başladım. 1 buçuk seneden beri kullanıyorum.

22 Ağustos 'ta yeni kutuya başladım. Fakat öyle duzensiz kullandım ki;( 2 gün unuttum 3.gun 2 tane içtim. Bi hapı sabah içtiysem ötekini ertesi gece içtim. Hap atladım falan.

Normalde 2 veya 3.beyaz hapta gelirdi reglim ama hap dün sabah bitti hâlâ birşey yok. Test yaptım ( 2 gün önce) hamile de değilim. 2 hafta boyunca gazım vardı ve sağ tarafım ağrıyordu. Ağrı geçti gaz devam ediyor.

Hapa başladığımdan beri hep düzensiz kullandım ama bu ay iyice düzensiz kullandım. Ne zaman gelir bu regli? Var mı böyle olan hap kullanırken geciken ?

Ben sadece bi kere evlenirken adet geciktirici almıştım tam düğün günüme denk geliyordu günü gününe olan adetim 3 yıl geçti hala düzensiz bi keresi bile beni mahvetti siz uzun zaman kullanmışsınız normal bence bozar dengeyi eşiniz korunsa daha iyi değil mi siz boşuna vücut dengenizi bozuyorsunuz bir de vücut alışınca ilacı bırakınca bile zor oluyo çocuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…