yazsam kucuk dusucem, yazmasam kaybedicem , yazmayan flort

bence ilk mesajı asla siz atmayın. konuşmak isteyen ilgisi olan her türlü yazıyor adım atıyor. belki de birşeyler yaşandı vakit geçirdik bitti kafasına girdi.

Hafta sonu başka flörtünü görmeye gitmiştir belki. O kadar ara veren birinden çok bişey beklemeyin.

Arkadaşlar siz tam olarak hangi ilk adımdan ya da ilk mesajdan bahsediyorsunuz? Ben mi farklı konu okuyorum siz mi?

Eğer aradan 3 günden fazla geçti hala yazmadıysa üzme kendini , engelle ve önüne bak , seni acaba diye düşündüren kimseyle vakit harcana bana göre

Eğer aradan 3 günden fazla geçti hala yazmadıysa üzme kendini , engelle ve önüne bak , seni acaba diye düşündüren kimseyle vakit harcana bana göre
haklisiniz, ama gecmise bakinca hep kisa kisa kopuk benzer iliskiler var hayatimda, acaba diyorum biraz ugrasmak mi gerekli , yoksa boyle yapayalniz olucem gibime geliyor

sizin yorumunuz tam olarak nedir?
Sizde ben mesaj atmayarak hata mi yaptim ?
İlişki iki taraflı bir oluşumdur. Sürekli karşı taraftan beklerseniz tabi ki eninde sonunda bıkacaklar.

Herkes ilk adım falan demiş ancak ilk adım durumu yok. Ortada ilişkiye giden bir flört var, buluşulmuş, öpüşülmüş. Hatta ilişki bile denilebilir. Bir kadın ilişkide olduğu adamla iletişim kuramıyorsa, hep karşıdan iletişim çabası bekliyorsa zaten hiç bir ilişkisi yürümez.

Neden günlerdir bekliyorsunuz mesela? Normal olan ertesi gün aramak, mesaj yazmak, iletişim kurmaktı. Şu saatten sonra saçma olur.

hanim efendi, konu sahibi ben degilim...... siz de bu kafayla devam ederseniz cok dolandirilirsiniz. ben ne alaka
benim yorumuma cevap yazdınız ben de gerekeni yazdım sizce konu sahibinin sevgilisi tanışana kadar kullanıyor da sonra bir anda mı vazgeçiyor hiç inandırıcı değil

haklisiniz, ama gecmise bakinca hep kisa kisa kopuk benzer iliskiler var hayatimda, acaba diyorum biraz ugrasmak mi gerekli , yoksa boyle yapayalniz olucem gibime geliyor
Doğru kişi cikinca karşına acaba olmaz kafanda kendine zaman ver ,

ayni sey onun icinde gecerli degil mi, insan bir mesaj atmaz mi, belki oldum, belki basimda bir is var. Demek ki hic umrunda olmamisim..
Neyse, yorumunuz icin tesekkurler, bir sona daha geldik, bu iliskide boyle baslamadan bitti digerleri gibi,
artik onumuzdeki maclara bakicaz...

Başına bir iş gelmediyse muhtemelen test etmek için iletişim kurmamıştır. Hep ben başlatıyorum, başlatmasam ne yapacak bakalım diye.

Başına bir iş geldiyse, ne bileyim kaza yaptıysa, zehirlendiyse vs. arayıp sormamanıza kırılmış ya da sinirlenmiş olabilir. Ulan kadına bak ben aramasam öldüm mü kaldım mı umrunda olmuyor demiştir aynı sizin gibi.

Bu ilişki artık dikiş tutmaz zaten. Ama size ufak bir tavsiye her şeyi karşıdan beklemeyin. Arada bir hal hatır sormak, sesin çıkmadı nasılsın demek bişey kaybettirmez size. Normal olan bu hatta.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…