yazligini kiralamak isteyen var mi

esmeray042

Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2013
87
0
34
Bu sene esimle yazlik kiralamak istiyoruz tatil için önünde havuzu denize yakin bi yazliginiz varsa 10 günlüğüne kiralamak isteriz yazligi olup kiralamak isteyen arkadaslqrimiz lütfen bana msj atarmisiniz

biz bu sene yazlıgımızı kiraya vereyecegiz ama denize bi 8 9 dakika kadar yürüme mesafesi var

Deniz yakın 5 dkyürüme mesafesi ancak havuz yok.Çandarlı İzmir

ben çandarlı'lıyım....neresinde acaba yazlığınız...kale ve çevresinde mi?eşyalı mı?...bahçeli mi?....ve ne kadar istiyorsunuz....bu sene memleketime gitmeyi düşünüyorum da....değerlendirebilirim....

ben çandarlı'lıyım....neresinde acaba yazlığınız...kale ve çevresinde mi?eşyalı mı?...bahçeli mi?....ve ne kadar istiyorsunuz....bu sene memleketime gitmeyi düşünüyorum da....değerlendirebilirim....

Eşyalı bahçeli herşey var içinde Çandarlı tatil köyünde...Düşündüğünüz tarih nedir?

Bu sene esimle yazlik kiralamak istiyoruz tatil için önünde havuzu denize yakin bi yazliginiz varsa 10 günlüğüne kiralamak isteriz yazligi olup kiralamak isteyen arkadaslqrimiz lütfen bana msj atarmisiniz

ben de yalnızlığını kiralamak isteyen var mı diye okumuşum:KK9: sitede yalnızlıktan devren kiralık diye bir nick var ya,oradan esinlendim herhalde:KK9:

Eşyalı bahçeli herşey var içinde Çandarlı tatil köyünde...Düşündüğünüz tarih nedir?

sezonluk yada 1 aylık olabilir.....yalnız yeri tam olarak neresi...çarşı kısmımı... kale kısmı mı.... yoksa ada mah.mi...tam mevkii neresi...ve tabiii fiyatı....

X