Yaza Merhaba Çekilişi

aaa ben isterim doğum günü boş geçmez şaka diyorum haa ciddiye alıp da yüzsüz bellemeyin sonra beni

kız senin 6bin küsür mesajın var, ama 1 tanecik kuşun var yaaa

dur senin yazıları beğenelim de kuşlarının sayısını arttırmaya çalışalımmm

Slm kızlar nasılsınız bugün pek dahil olamadım muhabbete gününüz nasıl geçti neler yaptınız

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Slm kızlar nasılsınız bugün pek dahil olamadım muhabbete gününüz nasıl geçti neler yaptınız

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

merhabaaa

ben bugun sunum hazırlaaycaktım guyaa hiç bişey yapmadan acanak avanak oturdum, şimdi bi yandan sunuma bakıyorum bi yandan kk ya

yeni görevv kuşlarını çogaltmakkk

size güveniyorum kızlar

Bana gelen hediyeler az çok belli olcak
Şey kesin mi cüzdan mı parfüm mü olayı ?

sana gelen hediyeler nerden belli olacak

şöyle düşündük canım, kim neyi istiyorsa onu alsın, zorlama olmasın :26: yani cüzdan yada parfumden birini seçip yollayalım

sana gelen hediyeler nerden belli olacak

şöyle düşündük canım, kim neyi istiyorsa onu alsın, zorlama olmasın :26: yani cüzdan yada parfumden birini seçip yollayalım

nası yaniiiii ben anlamadımm bu cüzdan parfüm olayınııı :44:

bence de en güzeli olmuş..
Belli kız beşiktaşlı bir şey alır alan

bende beşiktaşlıyım bana da beşiktaşlı alsın

yavrum bikaç tane hediye alınıyor hepsini beşiktaşlı alacak hali yok ya hem özenip almış olacak işte yeter

nası yaniiiii ben anlamadımm bu cüzdan parfüm olayınııı :44:

şimdi kuzum herkesin alması gereken zorunlu bir hediye belirleyelim dedik, bunun için ankette yapıldı hatta şöyle düşünüyoruz ki, herkes kendi kurbanının tanıtım yazısından yola çıkarak, tabi en önemlisi kendi imkanı yettigince ya cüzdan yada deodorant alsın diye konuştuk eger başka bir fikrin varsa o da olabilir tabiki

hımmm ya cüzdan ya da deodorant fix olacak yanii, yanına bi de gönlümüzden ne geçerse ekliycez öyle mii

hımmm ya cüzdan ya da deodorant fix olacak yanii, yanına bi de gönlümüzden ne geçerse ekliycez öyle mii

aynen öyle canım geçen seferki çekilişin hediye topiğine bir bak istersen daha net fikrin olur onda zorunlu hediye iç çamaşırı yada aynaydı mesela

aynen öyle canım geçen seferki çekilişin hediye topiğine bir bak istersen daha net fikrin olur onda zorunlu hediye iç çamaşırı yada aynaydı mesela

ayyyy belli olsun artık da, ben de bi an önce hediye avına çıkayım kurbanım için

Keske benim de haberim olsa idi. Çekilişi kacirmadim. Özel Mesaj da attim ama kabul olur mu bilmem.

ben anlamadım şimdi cüzdan parfüm zorunlumu yoksa ister al ister almamı sonra alıncaktıda almadı diye sorun çıkmasınnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…