Yaza Merhaba Çekilişi

aahaa bi tane daha benden buldumm ben hepten kolumu sakatlıcam bu bilgisayar başında

ben proje de çiziyorum ya aynı zamanda, sunum hazırlıyorum yine bilgisayar başında, ee kk da takılıyorum o da bilgisayar başında laptop kablosuna baglı yaşıyorum resmen

Selam hanımlar eğlenceli gözukuyor burası Bende katılmak istiyorum tanıtım bölumune kendımı tanıtmam yeterlimi adres v.s daha sonra vereceğiz sanırım:26: İlk olucakta iyice ögreneyim

Selam hanımlar eğlenceli gözukuyor burası Bende katılmak istiyorum tanıtım bölumune kendımı tanıtmam yeterlimi adres v.s daha sonra vereceğiz sanırım:26: İlk olucakta iyice ögreneyim

hoşgeldinn ilk sayfada bilgiler var canım konuyu acan arkadaşımız bilgilerini göndermen gerekiyo anlamadıgın bişey olursa sorarsın genee

eger aktif olarak bizlerle olacagınızı düşünüyorsanız, hoşgeldiniz aramıza

meltem inde dedigi gibi, ilk sayfada linki bulunan tanıtım topiğine kendinizi anlatın ,( oradaki diğer arkadaşların yazılarından kopya çekebilirsiniz )

daha sonrada topik sahibi arkadaşa, isminizi, adresinizi ve telefon numarasını özel msj la gönderin, ve sohbete buyurun

Hoşbuldum teşekkur ederim Gönderdim bilgilerimi ben her akşam burlardayım bit pazarı, derdim var, güzellik derken geziyorum sitede hep Burayıda rastgele farkettim takipten iyi oldu zevkli olucak gibi

Son düzenleme:
ben düşünmüyorum artık canım ama hem bende kısmette yokk sendee sırada bekelyen kısmetin varr

sen daha 21 yaşındasın, umutsuzluk yokkk benim de kısmetim varsa gelsin yanıma valla kimseyi kovalayamam şu saatten sonra

Hoşbuldum teşekkur ederim Gönderdim bilgilerimi ben her akşam burlardayım bit pazarı, derdim var, güzellik derken geziyorum sitede hep Burayıda rastgele farkettim takipten iyi oldu zevkli olucak gibi

8 mart için yaptıgımız çekiliş çok eglenceliydi o yuzden zaten bahane aradık yaza merhabayı bulduk çekiliş olarak

hoşgeldin aramıza kendini biraz tanıtır mısın :26: birazı burdan daha çoğu tanıtım topiğinden

adım atki gelsinn canımm ben sansızım şekerimm yüzüm gülmez pekk

ohooo umutsuz olunacaksa benim olmam lazım şekerim yaa bi kere nişan attım, ikincisine 2 ay kala ayrıldım, şimdi 3. sünü kovalıyorum

sana umutsuzluk yasakk önce okulun bitecek, sonra çalışmaya başlayacaksın ki ideal kocayı bulacaksın :87: daha zaman var önünde senin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…