Yaza Merhaba Çekilişi

aynen ya hem cam olması daha guzel kapların at makineye ohh pırıl pırıl..
bende aynen öyle oldum. ben cok gezdim ceyiz zamanı.eşimde cok sever öyle olunca girp cıkmadık yer kalmadı

güzel fikir ben hala alamadım böyle bir şey 1 sene oldu

ayyy aynen yaa..
ama iyi senin sözünü dinlemiş ablan...
benim sözümü dinlemiyolar pişman oluyolar

yok ben dinletirim ne dersem yapıyor akıllı kız boşa masraf sonradan üzüyor insanı ben mesela hiç kullanmayacağım tarzım olmayan günlük yemek takımı almıştım markafoniden sırf ucuz diye evlenmeden açtım kullandım boşu boşuna giden parama yandım evime sokmadım tabakları

ben scaheferdan beyaz saplı günlük çkb takımı alşmıştım evlendim haftasına paslandı markası schafer değil dimi aldıklarınınben şimdi misafir takımlarımı kullanıyorum hisarın paslanmaz garantisi var ve 1 senedir gerçekten bişi olmadı adam akıllı güvenip günlük takım alamadım

bernando

bak onu hiç kullanmadım cnm sen bir iki yıka baktın paslanacak gibi makineye atmazsın cnm bardak ve tabaklarının desenlerinin çıktığını duymuştum ama

arkadaşımda var kırmızısı. bikaç yemeğe gittim hep onları çıkardı bişi olduğunu zannetmiyorum

arkadaşıma ne alayım tavsiye

bana buradan herkesin içinde bu mesajı yazıp da özelden neden kalbimi kırıyosun burada arkadaşların içinde de açıklarsan sevinirim!!!

Tatlım ne oluyor?sorun mu var?

evet sorun var canım...
topikte bana senin suçun değil diyip özelden kalbimi kırıcak şeyler yazmış şekerlik..
ben gamze için gösterdiğim çabayı onun için göstermemişim
katili hala ses vermiyomuş
resmen kendini dışlanmış hissetmiş çok kötü bir organizasyon olmuş katıldığı için çok pişmanmış...

alla alla uğraşma sende zeynep. mecbur değilsin. sananeki senin sorunun bile değil..
hamilesin hangi hakla sana kötü davranır..
verdin numarasını uğraşsın ozaman katiliyle.
kesinlikle seviyesine düşme..
ayrıca şekerlik hanım efendide layiğini aldı diye düşünüyorum

Son düzenleme:

aynen canını sıkma zeynepcim boşverrrr

bunu sana şekerlikmi dedi

evet

ya canım gamze de daha alamadıki paketini ben sabah ona katilinin bilgilerini yazım ki tek tek kargo firmalarını arayıp sorucam dedi hangisine vermiş dedi..gamzede kendisi uğraşıyo yani..
yanlış anladı herhalde gamzenin sorununu çözdüm de onunkini çözmedim uğraşmadım sanıyo sanırım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…